Kulaklığın sesi nasıl arttırılır?

• Konuyu başlatan Nuck
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B

Nuck

Decapat
Bilgisayarımdan kulaklığıma gelen sesi nasıl arttırabilirim. Önerileriniz nelerdir?
Philips SHP2000 bu kulaklığı kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık amfisi alarak sorununu çözebilirsin. Linkteki ürün temsilidir. Her amfi her kulaklığı yeterince besleyemez. Kulaklığına uygun olanını satın alman gerek.

Bu arada bende yeni Sennheiser kulaklık aldım ses ve bass seviyesi beni tatmin etmediği için aşağıdaki amfiyi yaptırdım.

IMG-20201026-WA0006.jpg

Son düzenleme:
Kulaklık amfisi alarak sorununu çözebilirsin. Linkteki ürün temsilidir. Her amfi her kulaklığı yeterince besleyemez. Kulaklığına uygun olanını satın alman gerek.

Bu arada bende yeni Sennheiser kulaklık aldım ses ve bass seviyesi beni tatmin etmediği için aşağıdaki amfiyi yaptırdım.

Eki Görüntüle 715740
Onun yerine daha ucuz ve daha iyi olan bir USB amfisi alınabilir. 500 TL vermeye gerek yok.

Mesela:

Çoğu kulaklık için yeter ve artar.

Onun yerine daha ucuz ve daha iyi olan bir USB ses kartı alınabilir. 500 TL vermeye gerek yok.

Mesela:

Çoğu kulaklık için yeter ve artar.

Tercih meselesi. Ben asla bu tip ürünü Ali Express'ten almam. Bana göre oradaki elektronik ürünler kinder suprise gibi 😂. 50 - 100 lira fazla verip garantisi Türkiye'de olan ve en geç 3-4 günde elime ulaşacak mağazayı tercih ederim.

Tercih meselesi. Ben asla bu tip ürünü Ali Express'ten almam. Bana göre oradaki elektronik ürünler kinder suprise gibi 😂.
Bu resmi mağazası. Sorun yaşıyorsan her zaman satıcıyla iletişime geçebilirsin zaten. 1000 TL'lik veya 1500 TL'lik ürünler alıyorsan şüphe veya korkuyu anlarım ama hem resmi satıcısı hem de uygun fiyata satıyor. Çoğu kişinin de zaten buradan aldığını biliyorum.
50 - 100 lira fazla verip garantisi Türkiye'de olan ve en geç 3-4 günde elime ulaşacak mağazayı tercih ederim.
Sorun da o zaten. A1 iyi değil. En fazla sesi biraz iyileştirir ve daha fazla ses verir. Attığım hem daha ucuza hem her anlamda daha iyi ama tercihin buysa yapacak bir şey yok. 😅

Bir de en fazla 1 ay sürüyor şu zamanlarda, daha az bile bekleyebiliyorsun.

Bu resmi mağazası. Sorun yaşıyorsan her zaman satıcıyla iletişime geçebilirsin zaten. 1000 TL'lik veya 1500 TL'lik ürünler alıyorsan şüphe veya korkuyu anlarım ama hem resmi satıcısı hem de uygun fiyata satıyor. Çoğu kişinin de zaten buradan aldığını biliyorum.

Sorun da o zaten. A1 iyi değil. En fazla sesi biraz iyileştirir ve daha fazla ses verir. Attığım hem daha ucuza hem her anlamda daha iyi ama tercihin buysa yapacak bir şey yok. 😅

Bir de en fazla 1 ay sürüyor şu zamanlarda, daha az bile bekleyebiliyorsun.

Ben A1 iyi diye savunmadımki 😂 mesajımda da örnek olduğunu belirttim ama sen anlamak istememişsin. İyi olduğunu savunsam bende ondan alırdım harici markasız yaptırmazdım 😉 nedenini anlamadığım bir şekilde durumu sidik yarışına çevirdin 😂😂😂

Ben A1 iyi diye savunmadımki 😂 mesajımda da örnek olduğunu belirttim ama sen anlamak istememişsin. İyi olduğunu savunsam bende ondan alırdım harici markasız yaptırmazdım 😉 nedenini anlamadığım bir şekilde durumu sidik yarışına çevirdin 😂😂😂
Sadece daha ucuza daha iyi alınabilir dedim. Örnek verdiğini biliyorum, arkadaş gerçekten A1 almayı düşünüyorsa alternatif olarak alabilir diye önerdim.

Hiçbir şeye çevirmedim, sen de değişiksin. Birden alternatif önerdik diye konuşmaya başladın, neyse.

Geri
Yukarı