Kulaklığın sol tarafından ses gelmiyor

Kulaklığım kablosuz. @KralTektir hocamın dediği gibi toz dolmuşmu bakcam.
Bozuk demek ki çok zorlamayın. Eski imiş zaten büyük ihtimalle içinde kablosu kopmuş.
O kadar eski değil ya 2013 demi 2014 demi ne almışımdır. ama çok az kullandım genelde şuanki ana kulaklığım bu kullaktın 2 kulaklık sonrası.

Bozuk demek ki çok zorlamayın. Eski imiş zaten büyük ihtimalle içinde kablosu kopmuş.
Ses dengesi sağa kaymış olabilir.
Eski kulaklığımı çalıştırdım ama sol tarafı ses ya cızırtılı ya da hiç ses gelmiyor. Bunun çözümü ne? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam başka kulaklıkla da oluyorsa sorun yazılımsal, ses dengesini ortaya getirmelisiniz ses ayarlarından.
Kulaklığım kablosuz. @KralTektir hocamın dediği gibi toz dolmuşmu bakcam.
Kir falan da olmuş olabilir, temizleyince de düzelebilir. Sağdan az ses geliyordu bir baktım kirlenmişti.

Eski kulaklığımı çalıştırdım ama sol tarafı ses ya cızırtılı ya da hiç ses gelmiyor. Bunun çözümü ne? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yeni bir tane almanızı öneririm. 5-6 ay önce kıydım paraya kaliteli bir kulaklık aldım, kaç defa düştü, büktüm tık yok hala aynı.

Benim de pahalı kulaklığım da böyle bir durum yaşanmıştı. İnşallah kulağım sağır olmuştur dedim.(!). Şaka bir yana içinde toz kalmış olabilir birazcık yavaşça hırpalayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı