Kulaklığın sol tarafından ses gelmiyor

Lear Mert

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Hemen olayı anlatayım, kulaklık sorunsuz şekilde çalışıyordu kulaklığı düzgün bir şekilde masanın üzerine bırakıp bilgisayarı kapatıp yemek yemeye gittim fakat gelip bilgisayarı açınca kulaklığımın sol tarafından ses gelmediğini fark ettim.
Ayrıca Ses, Sağ-Sol Testi yapınca Sol taraftan gelecek olan ses sağ taraftan çok az bir şekilde geliyor bu neden olmuş olabilir çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen olayı anlatayım, kulaklık sorunsuz şekilde çalışıyordu kulaklığı düzgün bir şekilde masanın üzerine bırakıp bilgisayarı kapatıp yemek yemeye gittim fakat gelip bilgisayarı açınca kulaklığımın sol tarafından ses gelmediğini fark ettim.
Ayrıca Ses, Sağ-Sol Testi yapınca Sol taraftan gelecek olan ses sağ taraftan çok az bir şekilde geliyor bu neden olmuş olabilir çözümü nedir?

Benim başıma ne zaman böyle bir şey gelse ilk yaptığım şey çalışmayan tarafı sökmek ve kopup kopmadığına bakmak, genelde kopmuş oluyor lehim atıyorum ve sıkıntısız çalışıyor. Ama direk ahize gittiyse yapacak bir şey yok.

Kulaklığımın sol tarafını söküp baktığımda kablo kopmuştu düzeltmeye çalıştım. düzeltemedim yeni bir kulaklık aldım cevaplarınız için teşekkürler.

Abim daha yeni konuyu gördüm kontrol (fiziksel) panelden sesi arttıysaydın ya (bu konuyu şu anda görüp çözüm arayanlar için) böylece ses yükselecek

Yeni konular

Geri
Yukarı