Kulaklık kablosu bükülse zarar görür mü?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Konu başlığındaki gibi arkadaşlar. Kulaklık standı alınır mı? Bu sebepten sizce gefeklimi zarar vermez diyorsanız almayayım almakda istemiyorum açıkçası ama almak gerekiyorsa alırız. Genel olarak kualklığı ekteki gibi bırakıyorum yatarken oraya koyup uyuyorum. Bir problem olur mu kabloya?

@Yeni Teknik Sembol.

Dosya Ekleri

• 20220626_132919.jpg
    20220626_132919.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 143
Konu başlığındaki gibi arkadaşlar. Kulaklık standı alınır mı? Bu sebepten sizce gefeklimi zarar vermez diyorsanız almayayım almakda istemiyorum açıkçası ama almak gerekiyorsa alırız. Genel olarak kualklığı ekteki gibi bırakıyorum yatarken oraya koyup uyuyorum. Bir problem olur mu kabloya?

@Yeni Teknik Sembol.
Bu şeklide bırakıyorsanız herhangi bir sıkıntı olmaz merak etmeyin.

Hiçbir şey olmaz, merak etme. Kulaklıkların kabloları zarar gördüğünde bozulabiliyor. Kulak üstü kulaklıklar darbe gördüğünde veya çekildiğinde kolay kolay bozulmazlar.

@Yeni Teknik Sembol.
Keşke dertlerimiz bu kadar basit olsa bi sıkıntı olmaz yıllardır öyle kullanıyorum ama esnetik dursun diyosan al bi köşede dursun düşünecek kadar pahalı birşey değil zaten gebzeden daire almıyoruz sonuçta

Bu şeklide bırakıyorsanız herhangi bir sıkıntı olmaz merak etmeyin.

Bu şekilde bırakıyorum hocam biraz gergin duruyor şahsen içindeki kablolar parçalanmaz değil mi?@Trliseli @WTC @EmircanD @Aklepios

@Trliseli

Yeni kulaklık alacağım oda böyle duracak bir sıkıntı olur mu kablosune vesaire zarar görür mü diye yoksa kulaklık standı şartmı.

Sıkıntı olmaz hocam rahat olun.

Biraz pimpiriğim hocam kablonun içindeki şeyler yırtılır falan.

Hiçbir problem olmaz. Zaten o kablo tipi kıvrılınca problem yaratmayacak türden.

Bunlara özelmi tasarlanıyor her oyuncu kulaklığı yoksa sadece bunamı özel hocam. Şimdi yeni kulaklık alacağım oda böyle duracakta sıkıntı olursa diye dedim size sorayım.

Biraz pimpiriğim hocam kablonun içindeki şeyler yırtılır falan.

Bunlara özelmi tasarlanıyor her oyuncu kulaklığı yoksa sadece bunamı özel hocam. Şimdi yeni kulaklık alacağım oda böyle duracakta sıkıntı olursa diye dedim size sorayım.

Hocam örgülü kablolar daha sağlam olur. Kablo kırılmaları için alınmış önlem bir nevi bu.

@Yeni Teknik Sembol.

Kablo durduğu yerde zarar görmeyecektir. Ancak çekilmediği takdirde ki çekilen her kulaklık da bozulmuyor. Genelde sağlam olurlar. Yani boşuna masraf ve yer kalabalığı yaparsınız diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı