Kulaklık kafatasımda iz mi çıkardı?

ElonMusk

Decipat
Daha fazla  
Tam kulaklık bandımın geldiği bölgede bir çukur tarzı birşey var. Kulaklığım Asus Rog Strix 2.4GHz. Kulaklığı çok kullanmıyorum ama ara sıra onunla uyuyorum, iz kulaklığın izimidir?

Tam kulaklık bandımın geldiği bölgede bir çukur tarzı bir şey var. Kulaklığım ASUS ROG STRIX 2.4GHz. Kulaklığı çok kullanmıyorum ama ara sıra onunla uyuyorum, iz kulaklığın izi midir?

Hayır saçınıza baskı yaptığı için öyle saçınızı tamamen ıslatın ya da tarağı ıslatıp çukur bölgeden başlayıp yukarı doğru kaldırın.

Hayır saçınıza baskı yaptığı için öyle saçınızı tamamen ıslatın ya da tarağı ıslatıp çukur bölgeden başlayıp yukarı doğru kaldırın.

Hocam zaten işin şakasındayım kulaklıkla kafa yamulsa benim kafam ikiye bölünürdü.

Kulaklığın kafatasında iz bırakabilmesi için 200 kilo basınç uygulaması lazım. Buraya yazacağına yarın git röntgen çektir.
Kral sakin mi olsan biraz, çocuk korkmuş işte :D 200 kilo basınç bilgisini verdin, güzel bir genel kültür oldu ama bunu yazacağına deme bırak yazsın işte senin gibi benim gibi ya da bir başkası yardımcı olsun çocuğu rahatlatsın zaten onun için sanal platformda değil miyiz ^_^

Tam kulaklık bandımın geldiği bölgede bir çukur tarzı bir şey var. Kulaklığım ASUS ROG STRIX 2.4GHz. Kulaklığı çok kullanmıyorum ama ara sıra onunla uyuyorum, iz kulaklığın izi midir?

Bende de vardı 2020 de saçımı 0 vurduğumda fark etmiştim hafif ezilmiş gibiydi sonra kulak içi taktım bir süre düzeldi :D bir şey olmaz merak etme düzelir zamanla.

Kral sakin mi olsan biraz, çocuk korkmuş işte :D 200 kilo basınç bilgisini verdin, güzel bir genel kültür oldu ama bunu yazacağına deme bırak yazsın işte senin gibi benim gibi ya da bir başkası yardımcı olsun çocuğu rahatlatsın zaten onun için sanal platformda değil miyiz ^_^
Yaş sınırı mı getirseler ne ya? Şimdi açılan çoğu konuya bakıyorum da biz önceden yazsak gereksiz konu diye 1 hafta ceza yerdik.

Yeni konular

Geri
Yukarı