Kulaklık, klavye ve fare önerisi

Buna biz değil, siz karar vereceksiniz. İlgili videoları izleyip kararınızı verin.
FPS oyunları için Red switch öneriyorlar, doğru mu veya başka bir yorum yapabilecek birisi var mı onun için yazmıştım.

Önerim Corsair alsın hocam!
Corsairin hangi modellerini önerirsiniz?

@Yuuji Rampage, Trust gibi markalar alınmaz.
Bunların haricinde bu bütçe aralığında önerebileceğiniz marka ve modeller varsa önerirseniz sevinirim.

Mouse haricindeki önerileriniz hoşuma gitti, Rampage SMX R-85'in yapısındaki fareleri tercih etmeyi planlıyorum.

İyi markaların 300 liraya oyuncu ekipmanı yok. Logitech mesela en uygun oyuncu klavyesi, mouse ve kulaklığı tek bir tanesi bile 300 lirayı geçiyor. Üçünün toplamı 1000 liranın üzerinde. Mecburen Rampage almak durumunda kalıyorsun.

@Yuuji Rampage, Trust gibi markalar alınmaz.
Rampage konusunda haklısın ama Trust hakkında düşündüklerin hoş değil. Geçen sene 30 TL'ye satılan kulaklığını aldım Rampage gibi firmaların modellerini ezer geçer. Logitech yavrusu gibi bir firma bence.

FPS oyunları için Red switch öneriyorlar, doğru mu veya başka bir yorum yapabilecek birisi var mı onun için yazmıştım.

Corsairin hangi modellerini önerirsiniz?

Bunların haricinde bu bütçe aralığında önerebileceğiniz marka ve modeller varsa önerirseniz sevinirim.

Mouse haricindeki önerileriniz hoşuma gitti, Rampage SMX R-85'in yapısındaki fareleri tercih etmeyi planlıyorum.
Everest SM-770 CHOPPER Usb Siyah Oyun Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı
Neki'nin dediği kulaklık alınır ama önerdiği klavye bütçenizi aşıyor gibi.
Bu bütçede corsair yok. Sadece rampage, gamepower vb. bildiğiniz markalar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı