Kulaklık mikrofunu bozuk olmadığı halde çalışmıyor

DDoga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 1-2 gündür bu sorun var daha önce çalışan kulak mikrofonu bir anda çalışmayı kesti galiba bir gün kulaklığın ses kartından jak girişini çıkartıp takmıştım ondan sonra olmuş olabilir. Başka bir bilgisayara taktığımda çalışıyor ancak bu ana bilgisayarda çalışmıyor daha önce sorunsuz çalışıyordu tahmin ettiğim bir sebep var fotoğrafı aşağıda bunu nasıl düzeltirim ? Yardım ederseniz çok sevinirim..

Kulaklık: Hyperx Cloud 2

Adsız.png
Adsız2.png

1. resimdeki kulaklığın mikrofonun olduğu düzey artmıyor sorun ondan dolayı büyük ihtimal.
2. resim başka bir mikrofon taktığımda düzey bölümü farklı oluyor.

Sorun büyük ihtimal burası ne yapmam gerekiyor ?

Bilgisayarımın işletim sistemi Windows 10

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin driver'lar güncel mi? Ses driver'ları neyse (Realtek vs. ) güncelleyip denemeniz lazım.

Hepsi Güncel kulaklığın mikrofon bölümündeki düzeyler bölümü artmıyor 0 da kalıyor

Adsız.png

Hepsini tek tek güncelleştirme yaptım ama değişen bir şey olmamıştı.

Başka bir mikrofon taktığımda çalışıyor ama kulaklığın mikrofonu çalışmıyor. Başka bir bilgisayarda denedim kulaklığın mikrofonu çalışıyor. Formatta atmak istemiyorum çözümü yok mu

Evet 1-2 videoda görmüştüm bunu yü
Selamlar tekrardan, formatlık bi sorun olduğunu düşünmüyorum.
HSCP Firmware update | HyperX

buradaki firmware'i denediniz mi?

Evet burayı denedim gene çözüm olmadı. Sorun resimdeki yer olabilir bu düzeyler bölümünü arttıramıyorum 0 da sabitlendi artmıyor başka bir mikrofon taktığımda düzeyler bölümü farklı.

Arkadaşlar mikrofon düzelmiştir yorumlarınız için teşekkürler farklı bir şey yaptım..

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    17,4 KB · Görüntüleme: 243
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı