Kulaklık önerisi

VxtroN

Hectopat
Arkadaşlar sınırsız bütçem var, kulaklık önerisi istiyorum. Apple bu sene sizce yeni AirPods Max tanıtır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yaparken kullanmak istiyorsunuz? Müzik dinlerken mi, spor yaparken mi, çalışırken mi? Kulak içi olur mu? Kablolu veya kablosuz?

Kullanım alanını bilemiyorum fakat uzun süreli bilgisayarda vakit geçirip, hem bilgisayarda çalışıp hem de aktif olarak oyun oynayan birisi olarak, SteelSeries Arctis 9'dan memnunum. Tabii ki burada senin ihtiyaçların ve kişisel tercihlerin ön plana çıkıyor. Ne kadar kağıt üstündeki fiziksel özellikler önemli olsa da, canlı canlı bir mağazadan denemek te senin için yararlı olacaktır.

Ne yaparken kullanmak istiyorsunuz? Müzik dinlerken mi, spor yaparken mi, çalışırken mi? Kulak içi olur mu? Kablolu veya kablosuz?
Gündelik dışarıda ve evde müzik dinlemek için.
Spor, oyun ve prodüksiyon için ayrı kulaklıklarım var zaten.

Ne kadar kağıt üstündeki fiziksel özellikler önemli olsa da, canlı canlı bir mağazadan denemek te senin için yararlı olacaktır.
Bir arkadaşımdan AirPods Max denedim çok hoşuma gitti. Eğer Apple bu sene yeni AirPods Max modeli tanıtırsa direkt satın almayı düşünüyorum. Olmazsa da aklımda WH1000XM5 var.

Gündelik dışarıda ve evde müzik dinlemek için.
Spor, oyun ve prodüksiyon için ayrı kulaklıklarım var zaten.

Bir arkadaşımdan AirPods Max denedim çok hoşuma gitti. Eğer Apple bu sene yeni AirPods Max modeli tanıtırsa direkt satın almayı düşünüyorum. Olmazsa da aklımda WH1000XM5 var.

Şahsen AirPods Max denemedim ve pek bir bilgim yok ama iş açısından elbette Apple kalitesine güvenilebilir. Oyun açısından ne kadar iddialı bilemeyeceğim. Kulaklık konusu maalesef detaylı araştırma gerektiriyor.

Kullanım alanını bilemiyorum fakat uzun süreli bilgisayarda vakit geçirip, hem bilgisayarda çalışıp hem de aktif olarak oyun oynayan birisi olarak, SteelSeries Arctis 9'dan memnunum. Tabii ki burada senin ihtiyaçların ve kişisel tercihlerin ön plana çıkıyor. Ne kadar kağıt üstündeki fiziksel özellikler önemli olsa da, canlı canlı bir mağazadan denemek te senin için yararlı olacaktır.

Hocam Arctis 9 alacaktım. Ne kadar memnunsunuz? Artıları eksileri nelerdir? Tavsiye eder misiniz?

Hocam Arctis 9 alacaktım. Ne kadar memnunsunuz? Artıları eksileri nelerdir? Tavsiye eder misiniz?
Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Açıkçası kesinlikle memnunum. Kesinlikle almanı öneririm. Şarjın dayanıklılığı, ses ve mikrofon kalitesi, rahatlığı ve kullanımı açısından kesinlikle öneririm. Eksi olarak söyleyebileceğim şeyler ise çekim alanının farklı serilere göre biraz daha kısa olması. Kalın duvarlar var ise epey düşüyor fakat kullanım alanına göre bu durum seni etkilemeyebilir. Ek olarak ta şarj kablosunun hem Type-C olmaması hem de yalnızca plastik kaplamalı olması negatif bir durum.

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Açıkçası kesinlikle memnunum. Kesinlikle almanı öneririm. Şarjın dayanıklılığı, ses ve mikrofon kalitesi, rahatlığı ve kullanımı açısından kesinlikle öneririm. Eksi olarak söyleyebileceğim şeyler ise çekim alanının farklı serilere göre biraz daha kısa olması. Kalın duvarlar var ise epey düşüyor fakat kullanım alanına göre bu durum seni etkilemeyebilir. Ek olarak da şarj kablosunun hem Type-C olmaması hem de yalnızca plastik kaplamalı olması negatif bir durum.

Öncelikle çok teşekkür ederim hocam. Çarşamba günü sipariş vermiştim. Bugün teslim edilmiş. Şu an il dışındayım, pazar öğle saatlerinde gidip kargoyu açarım. - olarak gördüğüm Type-C olmaması ve mesafesiydi. Mutfak ile odam yan yana. Mutfağa kadar çekerse sorun olmaz. Plastik kaplama dediğiniz yer neresi? İlk defa duyuyorum. Bir de ilk kullanımlarda ya da kullanım öncesi özellikle dikkat edin dediğiniz şeyler var mıdır?

Geri
Yukarı