Kulaklık şanssızlığı ve tavsiyesi

• Konuyu başlatan Cufa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 220

Cufa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.

Uzun zamandır kulaklık arıyorum, uzun zamandır araştırıyorum. Fakat çok kararsız kaldım (eşimden bulaştı).
Corsair HS80 Wireless ve Logitech G635 arasında çokça git gel yaptım. Kardeşim kullandığı ve tavsiyesi ile logitecg G635 aldım. Amazon yurt dışından ithalat depozitosu dahil 1578 liraya sipariş verdim. Fakat beşinci gün çalışmamaya başladı ve sıkıntı çıktı. İade süreçlerini başlattım. Bu fiyata bu ürünü kaçırdığım için üzgünüm.

Şimdi yine kulaklık arıyorum. Kafam yine çok karışık. Logitech G635 N11 de 1999 liraya mevcut. Ama yine emin olamıyorum. Corsair HS 80 Wireless hafta başında 2200 liradan 3500-3700 lira aralığına çıktı.

Birçok modele baktım ama karar veremiyorum, çünkü ürün hakkında bilgi bulmak çok zor.
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Corsair HS80 seçmemeniz isabet olmuş fakat diğer üründe de sıkıntı yaşamanız kötü olmuş. Şarj konusunda inanılmaz kötü olduğunu söyleyebilirim. CS:GO'da 3 maçta Low battery uyarısı veriyor. Kablolu arıyorsanız eğer HyperX Cloud II tavsiye edebilirim. Uzun süredir bu kulaklığı kullanıyorum ve çok memnunum. Yabancı kaynakları kontrol ederseniz neden bu kadar özel bir kulaklık olduğunu anlayabilirsiniz.

Corsair HS80 seçmemeniz isabet olmuş fakat diğer üründe de sıkıntı yaşamanız kötü olmuş. Şarj konusunda inanılmaz kötü olduğunu söyleyebilirim. CS:GO'da 3 maçta Low battery uyarısı veriyor. Kablolu arıyorsanız eğer HyperX Cloud II tavsiye edebilirim. Uzun süredir bu kulaklığı kullanıyorum ve çok memnunum. Yabancı kaynakları kontrol ederseniz neden bu kadar özel bir kulaklık olduğunu anlayabilirsiniz.
Teşekkürler araştıracağım.

İtopya mağazalarında 1699 TL'ye Arctis 5 buldum ve aldım. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı