Kulaklık ses en kısık seviyedeyken hangi taraftan ses gelir?

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, sesi en kısığa alıp, çok az arttırınca kulağa en az geldiği düzeyde sadece soldan ses geliyor bende, sizde de öyle mi?

Kulaküstü kulaklıklardan bahsediyorum, sesi de kulaklık üzerinde olan yerden kısıyorum.

Not: Kulaklık en kısıkta 2 taraftan da ses geliyor fakat o ufak aralıkta sadece sol.

Öyle olmaması lazım, ikisinden de eşit ses gelmesi lazım. Kulaklığınızın bir problemi var muhtemelen de sesi kapatıp açan dimmerda.

Öyle olmaması lazım, ikisinden de eşit ses gelmesi lazım. Kulaklığınızın bir problemi var muhtemelen de sesi kapatıp açan dimmerda.

Onun bir tık üstü, en az kısık seviyelerde sorun yok, normal seviyede de sorun yok sorun olduğunu düşünmüyorum hocam, yeni aldım daha 2 günlük.

Onun bir tık üstü, en az kısık seviyelerde sorun yok, normal seviyede de sorun yok sorun olduğunu düşünmüyorum hocam, yeni aldım daha 2 günlük.
Olabilir, kulaklıklarla aram iyidir. Elektronikle de aram iyidir. Mekanik dimmerlar direnci yüksek bir iletkenin başından sonuna doğru kısa devreyi nereden yaptığınıza göre direncin artıp akımın geçişini azaltma yöntemiyle çalışır. Bu iletlenin bir kısmındaki temassızlık sağ kulaklığın devreyi tamamlamayıp ses vermemesi ile sonuçlanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı