Kulaklık Takılı İken FPS Kaybı

IcarusFate

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde bir konu açmıştım kulaklık takılı olunca FPS drop yaşıyorum ve mouse laglanıyor diye. Şimdi ise bir problemim daha var. Kulaklık takılı iken oyunlarda FPS kaybı yaşıyorum. En basit örnek Rainbow Six Siege oynarken normalde 60-70 FPS oynamam gerekirken kulaklığı takınca 30-40 arası oynuyorum. Hatta Discord gibi konuşma programlarını kullanırsam daha da kötü oluyor. Başka kulaklıklarda da denedim aynı problem onlarda da mevcut. Lütfen yardımcı olur musunuz? Kullandığım kulaklık Steelseries Arctis 3.

Sistem özelliklerim:

-AMD X4 845 Athlon
-Asus A68HM DDR3
-8 GB DDR3 1600 MHz RAM
-Saphire Nitro RX 460 2GB
-WD Blue 1 TB 7200 RPM HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu biraz saçma geldi bi aygıt yüzünden kasma olması bence bi virüs taraması yap yada arka planda aygıt için driver güncelliyor olabilir o zamanlarda birşey güncellenirken bilgisayar yavaşlıyabilir

Bu biraz saçma geldi bi aygıt yüzünden kasma olması bence bi virüs taraması yap yada arka planda aygıt için driver güncelliyor olabilir o zamanlarda birşey güncellenirken bilgisayar yavaşlıyabilir
Dostum kusura bakma geç cevap yazıyorum arka planda bir indirme yapmıyor ve Windows Defender ile bilgisayarı taradım bir sonuç çıkmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı