Kulaklık takınca Realtek HD Audio gelmiyor

berkp1

Hectopat
Daha fazla  
Ben önceden kulaklığı takınca bu paneli bir daha açma gibisinden bir şeye tıklamıştım. Ve sağ jak girişine takınca o panel gelmiyordu. Şİmdi ikisinde de gelmiyor ve bu yüzden takamıyorum. Nasıl tekrar geri getirebilirim? Ses bölümündekii kayıttan bakıyorum orada da takılı değil diyor.

Realtek Audio Console'ı açıp soldaki menüden Aygıtın gelişmiş ayarları bölümüne gidin (En altta), Aygıt takıldığında oto açılır pencereyi etkinleştir seçeneğini aktif hale getirin.

Windows'ta aratıyorum ancak çıkmıyor indirmem mi gerek?

Denetim Masası'nda var mı?

1643271384141.png

Denetim Masası'na gidip görüntülenme ayarını böyle yapın, alt taraflarda görebilirsiniz Realtek Denetim Masası'nı.

Denetim Masası'nda var mı?

Eki Görüntüle 1284087

Denetim Masası'na gidip görüntülenme ayarını böyle yapın, alt taraflarda görebilirsiniz Realtek Denetim Masası'nı.

Realtek HD Audio yöneticisi var. Açtım ancak yine sağ jaka bir şey takınca gelmiyor. Realtek Console indirmem lazım sanırsam

Realtek HD Audio yöneticisi var. Açtım ancak yine sağ jaka bir şey takınca gelmiyor. Realtek Console indirmem lazım sanırsam
Realtek Console ise Audio Yöneticisi aynı şey zaten hocam. Biri Türkçe biri İngilizce 😄 Sizin için o ayarı bulmaya çalışacağım, biraz bekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı