Kulaklık takmak rahatsız etmeye başladı

• Konuyu başlatan richy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 996

richy

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX5700XT Nitro+ SE
i5-9600K
8x2 3200Mhz 16 GB Ram
512 GB SSD
2 TB HDD
Corsair K55 Klavye
Corsair M55 Mouse
Logitech G435 kulaklık
Meslek
Öğrenci
2-3 yıldır kulak içi kulaklık kullanıyorum. AirPods Pro'dan Buds 2 Pro'ya geçtim, bu aralar çok uzun kullanamıyorum kulağıma bir şey tıkamış su altındaymış gibi boğuyor, rahatsız ediyor, çıkarınca rahatlıyorum. Yaşayan var mı? Gürültü engelleyici kapalı olmasına rağmen böyle ortam sesine alınca biraz azalıyor.

Kulak içi kulaklıklarda bu durumu yaşıyorum. Kulak üstü bakın isterseniz.
50 günlük kulaklık daha ya hemen satmış olmakta istemem şimdi.
Ama eğer kulak üstü alacak olursam kesinlikle modelim belli WH-1000XM5

50 günlük kulaklık daha ya hemen satmış olmakta istemem şimdi.
Ama eğer kulak üstü alacak olursam kesinlikle modelim belli WH-1000XM5
Modülerlik konusunda biraz kötü o kulaklık. Kocaman bir taşıma çantası var o yüzden. Ona dikkat edin.

Sennheiser Momentum 4 de bakılabilir.

Modülerlik konusunda biraz kötü o kulaklık. Kocaman bir taşıma çantası var o yüzden. Ona dikkat edin.
O Kulaklığı dışarda kullanamam ama sanırım kulakiçi o açıdan avantajlı.

2-3 yıldır kulak içi kulaklık kullanıyorum. AirPods Pro'dan Buds 2 Pro'ya geçtim, bu aralar çok uzun kullanamıyorum kulağıma bir şey tıkamış su altındaymış gibi boğuyor, rahatsız ediyor, çıkarınca rahatlıyorum. Yaşayan var mı? Gürültü engelleyici kapalı olmasına rağmen böyle ortam sesine alınca biraz azalıyor.
buds 2 pro dan memnun musunuz bende onu düşünüyorum.

buds 2 pro dan memnun musunuz bende onu düşünüyorum.
Airpods Pro daha iyiydi bence. Yani iyi kulaklık ama, şuan pek sağlıklı yorum yapamam bu üstte belirttiğim şikayet yüzünden.

9000TL olunca ben de kullanamazdım dışarıda. 😁
Airpods Pro da 5000 tl zaten :D kastettiğim paradan değil zaten demek istediğim kafam kadar kulaklık çıkar koy cebine olayı yok boynuna asmak da çok rahat değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı