Kulaklık tamiri nasıl yapılır?

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba, kulaklığın jak girişi çıktığı için saf gibi kestim bende. Tamirciler ilgilenmiyor haliyle düşük maliyetli bir tamir olduğu için sanırım. Bir de 50 TL istiyorlar pek inandırıcı gelmedi. (Kulaklık 40 TL zaten)
Bu kulaklığın jak girişinin 2-3 santim üstünden kestim. Kulaklığın yenisi ile değişmesi gerektiğini söylüyor herkes. Palavra olduğunu sezdim bende tekrardan para veremem diyerek konu açtım. Elimde beyaz jak girişi olan kulaklık kablosu var. Bu kulaklık ile bağladığımı hatırlıyorum fakat çalışmamıştı. Şimdilik Max 20 TL ayırabilirim, tamirden anlayan varsa ne gibi şeyler almalıyım kendim tamir etmek için? (Yeni kulaklık alın demeyin, bu kulaklık deri olduğu için dışarıda ki sesleri engelliyor bu yüzden kullanmak istiyorum.)

1608283504939.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabloları bireştire bildiğiniz sürece çalışır doğru anladıysam gidin sanayiden veya bir tanıdığınızdan lehim kalemi bulun ileride çok işinize yarar ama almakta fayda var yanlış bilmiyorsam meslek liselerinde de o tarz şeyler var belki rica ederseniz kullanmanıza izin verebilirler.

Geri
Yukarı