Kulaklık tavsiyesi

Şimdilik gördüğüm bunlar. Bu fiyat bandında aşırı yükseğe de çıkmadan her türlü öneriye açığım

Bütçenizi arttırabilirseniz bunu öneririm.

Şimdilik gördüğüm bunlar. Bu fiyat bandında aşırı yükseğe de çıkmadan her türlü öneriye açığım
Ama eğer ki bu bütçede duracaksanız Haylou GT1 alabilirsiniz.

Önerdiğiniz kulaklıklar fiyatına göre performanslı ve çok popüler kulaklıklar. Yalnız ses performansı aynı fiyattaki kablolu bir kulaklık ile kıyaslanamaz. Yani bunu göz önünde bulundurarak almanızı öneririm.

Önerdiğiniz kulaklıklar fiyatına göre performanslı ve çok popüler kulaklıklar. Yalnız ses performansı aynı fiyattaki kablolu bir kulaklık ile kıyaslanamaz. Yani bunu göz önünde bulundurarak almanızı öneririm.

Valla hocam telefona yeni kulaklık alıyorum 5 10 TL ya 1 ay sonra takıyorum çalışmıyor. Başka telefonlarda çalışıyor ama telefonda çalışmıyor. Ondan kablosuz dedim.
H
Hocam o fiyata şuan ekran kartsız kasa alıcam. :)
Haylou Gt1 güzeldir.
Öneriniz için teşekkür ederim :)
Peki bu Bluetooth kablolu kulaklıklar nasıldır?
Acaba onlar ses olarak daha iyi midir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı