Kulaklık ve Hoparlörden aynı anda ses

smuhlaci

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Oyun Geliştiricisi
Ben kulaklığı kullanmayı tercih eden bir kullanıcıyım. Oyun sırasında kulaklık çok sıkınca yada bazı durumlarda hoparlörü kullanmak istiyorum bu durumda biraz uğraşıp Audio Yöneticisinde varsayılanı filan değiştiriyorum. Ama bununla uğraşmak istemiyorum. Hem hoparlörden hemde kulaklıktan ses çıkmasını istiyorum aynı anda. Bunu nasıl yapabileceğimi bilen var mı acaba?:confused:

En son Realtek ses kartı sürücüsünü buradan indir:

Realtek High Definition Audio Driver R2.70

Sonra da:
204.jpg

Arkadaşlar ben kuruyorum bunu ama cihaz yöneticisinde otamatik başka yüklüyor. Sorun nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
bende kutucuk içerisine aldığımız aygıtın gelişmiş ayarları kısmı yer almıyor sizce sorun nedir recep bey

bende kutucuk içerisine aldığımız aygıtın gelişmiş ayarları kısmı yer almıyor sizce sorun nedir recep bey
bu arada laptop kullanıyorum elimde 1+1 creative sbs 245 hoparlör ve asus sonicmaster subwoofer var yuvarlak olanlarından ben hem normal bagladığım hopalörleri hemde subwoofer ı kullanmak istiyorum mümkünmüdür hoparlörü 3.5 mm jack girişine taktığımda external subwoofer girişine bağlı olan subwoofer devre dışı kalıyor ikisi beraber çalışıp ses sistemi gibi davransınlar istiyorum mümkünmüdür? yardımcı olabilirmisiniz? laptobum n550jk
Anakartınız yeni nesil ise evet, herkes indirebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı