Kulaklıkların kafa ağrıtmayacağını nasıl anlarız?

şahin123456

Hectopat
Daha fazla  
Bir ürün aldığımızda özelliklerini yazıp istediğimizi seçebiliyoruz. Peki oyuncu kulaklığı almak için kafamızı ağrıtmayacak kulaklığı nasıl seçerim? Bir tane kulaklık aldım zamanında internetten baktım ağrıtmıyor dediler ama aldım ağrıtıyor. Bunu anlamanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle aklınızdan kafanızın genişliği ve yapısı hakkında bir plan oluşturun. Daha sonra kulaklığın canlı videosunu izleyerek bir karşılaştırma yapın. Daha sonra kaç saat kullanacağınızı da üstüne ekleyin.

9 aydır aşağıdaki kulaklığı kullanıyorum. 8-9 saatlik bir kullanımda bile ne terleme ne de ağrı yapıyor. Açıkçası ped konusunda da oldukça beğendiğim bir kulaklık. Fiyatı da çok abartı pahalı değil. Almayı düşünüyorsanız öneririm.

c54946e88a115faa406fe8d9f61de6dd.jpg

Kafanın denk geldiği kafa bandının yumuşaklığı önemli tabii ama öncelikli bakman gereken kafa yapına göre olan kulaklık tercihi. O üstteki kafa bandı ne kadar yumuşak olursa olsun kulaklık tam oturmazsa üstteki yumuşak bile olsa baskı yapacağından ağrı yapar. Bu yüzden denemeden kulaküstü alamıyorum ben. Bir de hijyenik kategorisine girdiği için iade işleri sıkıntı.

Bir ürün aldığımızda özelliklerini yazıp istediğimizi seçebiliyoruz. Peki oyuncu kulaklığı almak için kafamızı ağrıtmayacak kulaklığı nasıl seçerim? Bir tane kulaklık aldım zamanında internetten baktım ağrıtmıyor dediler ama aldım ağrıtıyor. Bunu anlamanın bir yolu var mı?

Herkesin kafa yapısına aynı etkiyi vermez kulaklıklar maalesef. Kafa yapınıza göre de düşünün tercih ederken.

Geri
Yukarı