Kulaklıkta İade Oluyor mu?

Msevket44

Kilopat
Makaleler
6
İtopya gibi bazı siteler kulaklıkları hijyen gereği almıyor saçma kural tabi. Ama gidipte acil olan birisi tüketici hakem heyetine gidecek, uğraşacak, parasını alacak vs. bunlarla uğraşmak bile stres. En iyisi iade kabul eden sitelerden almak.

Kerim Utku Engin

Femtopat
Kulaklığı başka bir bilgisayara taktım ses tekerleği çalışıyordu yani sorun benim bilgisayarımdaymış fakat ses tekerleğinden yapabildiğim diğer kontrolleri yapabildiğim halde sesi arttırıp azaltamıyorum

cceydaunal

Zeptopat
Hocam ses tekerleği bayağı ciddi görünür sorun alabilrisin bence. Trendyol çok sıkıntı çıkarıyormuş buna rağmen ben iademi aldım.

Merhaba, ben QCYT5 kulaklık aldım ve 3.gününde bozulma oldu. İade talebinde bulundum, gönderdim. Tahminime göre geri gönderecekler. Sizin süreciniz nasıl işledi anlatır mısınız rica etsem?

Mr.Ridrler

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, ben QCYT5 kulaklık aldım ve 3.gününde bozulma oldu. İade talebinde bulundum, gönderdim. Tahminime göre geri gönderecekler. Sizin süreciniz nasıl işledi anlatır mısınız rica etsem?
Direk firma kabul etti hocam firmaya da bağlı. Pürüz çıkarsa diye aynı anda Hakem heyetine başvuru yaptım zaman kaybetmeyim diye gerek kalmadı.

Yusuf Tan

Decapat
Makaleler
1
@BilgisayarKurdu Hocam bugün aldığım kulaklığın fatura düzenlenmenme tarihinden 10 gün geçmiş bulunmakta az önce iade başvurusu yaptım yarın da sabah erkenden İncehesap'a kargolayacağım. Malum haftasonundan dolayı pazartesi-salı gibi ellerine ulaşır kargo. Eğer bu sürede 14 gün geçmiş olursa cayma hakkımı kayıp mı ederim ? Yoksa başvuruyu 14 günden önce yaptığım için sorun olmaz mı ?

Yukarı