Kulaklıktan cızırtı geliyor

Meijan

Decapat
Daha fazla  
Kulaklığımı arka girişlere takıyordum, bilgisayarın tozunu aldım ve tekrar açtım arka girişlere takılıyken ses vermiyordu. Ön girişlerin kablosunu anakarta takıp kulaklığı öne taktık bu sefer de bir cızırtı geliyor. Üstelik fare hareket edince hareket yönüne göre o sese ince bir cızırtı daha ekleniyor. Forumdaki çözümleri denedim olmadı. Çoğu eski işletim sistemleriyle alakalıydı. Realtek HDA kurdum düzelmedi. UDA kuramadım. Realtek HD Audio Yöneticisine ulaşsam düzeltirim belki de ama ulaşamıyorum. Ayrıca kardeşim bilgisayar oynarken pc 2. monitörü algılamamış haldeydi ve cızırtı gelmediğini söylüyordu. Ben kulaklığı takmadan 2. monitörü etkinleştirdim ve cızırtı geliyor.

Anakart Foxconn G31MX
İşlemci İntel Core2 Quad q8200
Ekran kartı Radeon hd5450

Haklısın. Daha önce de böyle oluyordu ama arkaya takıyordum. Sanırım artık değiştirmem lazım ama şu an zor herhangi bir çözümü yok mu?

Sizi bu hale getirenler utansın adam anakart alamıyor para yok Suriye'lere destek yapar bizimkilerde yav bir insan anakart alamayacak kadar mahrum bırakılırmı böyle bir yönetim. İşte.

Sizi bu hale getirenler utansın adam anakart alamıyor para yok Suriye'lere destek yapar bizimkilerde yav bir insan anakart alamayacak kadar mahrum bırakılırmı böyle bir yönetim. İşte.
😔 çok kez alacağım dedim alamadım. ülkede yaşayan gençler, insanlar olduğunu farkedemediler.
yok mu yapabileceğim bir şey :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı