Kulaklıktan İstediğim Sesi Alamıyorum

Taha Kortulu

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bir süre önce aldığım kulaklıktan ilk dinlediğimde verim alamadım. Kulaklık: Sony MDR ZX300.
Bir süre sonra kulaklığı Sony Walkman'de denediğimde cidden yüksek ses ve güçlü bass almıştım. Sonradan anladım ki kulaklığı besleyebilecek tam gücünde kullanabilecek MP3 çalar gerekliymiş. Sonra hemen eve gidip kendi Walkman'im de denemek istedim kaliteli ama çok düşük ses aldım. Telefonum'da iyi bi ses kalitesi veriyor ama o günkü denediğim Walkman kadar iyi ses veremiyor.
Bu konuyu açma sebebim bu işin yazılımsal bir çözüm yolu olmalı.

Android telefonuma PowerAmp, Bass Booster gibi uygulamalar yükledim ve etki yaptı ama bir Walkman olamadı. :(

Yardımcı olabilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kere root atmıştım sonradan Root yetkisini kaldırmıştım garantiden çıkıyor diye. Ama Framaroot sayesinde işim düştüğünde root atıyorum.

Başka bir yolu yok mudur bunun? Pek bulaşmak istemiyorum da bu işlere. Root atıp Beats yüklesem ses kalitesi artar mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı