Kulaklıktan ses gelmiyor

bilyas

Hectopat
Daha fazla  
Anakart: ASUS P5G41T-M LX.
Windows 10 64 bit sistemim

Merhaba arkadaşlar,
Problemim kulaklığımdan ses gelmiyor, hopörlerden ses geliyor ama kulaklıktan ses gelmiyor,
Ses ayarlarından kayıttan yürütten baktığımda kulaklık görünmüyor donanımı sına dediğimde sınama sesi kulaklıktan geliyor ama sadece sınama sesi geliyor normalde kulaklıkdan gene ses gelmiyor,
Realtek HD Audio driver sildim tekrar kurdum olmadı.
DDU ile güvenli modda sildim tekrar yükledim gene olmadı kulaklık çalışıyor ama kulaklıktan ses gelmiyor.

Harici ses kartı taktım, onda da olmadı.
3 farklı kulaklık denedim olmadı...
Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz, neyi eksik veya hatalı yapıyorum ya da benim hatamdan dolayımı olmuyor.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    21,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 2.PNG
    2.PNG
    39,4 KB · Görüntüleme: 19
  • 3.PNG
    3.PNG
    11,9 KB · Görüntüleme: 29
  • 4.PNG
    4.PNG
    377,3 KB · Görüntüleme: 23
Hocam aynı sorun bende de oldu format attıktan sonra hiçbir kulaklıkla ses gelmiyordu sonra. Discord'a girdim arkadaşlarımla konuşacaktım sağırlaştır tuşuna bastım ve kulaklık çalışmaya başladı.

dediğini denemek için Discord yükledim ve sağırlaşdır tuşuna bastım,oda olmadı,
dediğin o uygulama içinde sorunu düzeltmiştir belki ama benim sorunum sadece bir uygulama da değil genel olarak kulaklıktan hiçbir ses alamıyorum

Anakart: ASUS P5G41T-M LX.
Windows 10 64 bit sistemim

Merhaba arkadaşlar,
Problemim kulaklığımdan ses gelmiyor, hopörlerden ses geliyor ama kulaklıktan ses gelmiyor,
Ses ayarlarından kayıttan yürütten baktığımda kulaklık görünmüyor donanımı sına dediğimde sınama sesi kulaklıktan geliyor ama sadece sınama sesi geliyor normalde kulaklıkdan gene ses gelmiyor,
Realtek HD Audio driver sildim tekrar kurdum olmadı.
DDU ile güvenli modda sildim tekrar yükledim gene olmadı kulaklık çalışıyor ama kulaklıktan ses gelmiyor.

Harici ses kartı taktım, onda da olmadı.
3 farklı kulaklık denedim olmadı...
Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz, neyi eksik veya hatalı yapıyorum ya da benim hatamdan dolayımı olmuyor.
abi sorunu çözebildinmi bende aynı durumdayım

Geri
Yukarı