Kulaklıktan "tıs" sesi geliyor

Reddent

Kilopat
1-2 gün önce kulaklığımdan tıs diye ses gelmiyordu sadece sesi 100 yapınca çok az geliyordu ve ben ise 68'de kullanıyordum. Bugünlerde ise bilgisayarın sesi 68 de olmasına rağmen bilgisayarda hiçbir ses yokken kendiliğinden tıs diye ses çıkıyor. Fakat birileri ile konuşurken vs. o ses gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir üstteki mesajda söylendiği gibi aslında, ancak ses kartı almadan önce son çıkan sürücünün tarihine bakın zira pek talep olan bir ürün değil, stokta kalan çok mal var. Az daha detay verecek olursak:

Üst seviye anakartlarda temiz ses düşük parazit var, orta seviyede idare eder, giriş seviyesinde parazit, dipses sorunları çok oluyor. Ses kartı dediğimiz devre kısmından kaynaklanıyor genellikle, yüksek seste ya da kayıt yaparken vb. belirgin sorunlar yaşanıyor.

Önceden sorun yaşanmazken sonradan ortaya çıkması arıza ya da çevrede elektrik sinyali artışından kaynaklanabiliyor.

Bir üstteki mesajda söylendiği gibi aslında, ancak ses kartı almadan önce son çıkan sürücünün tarihine bakın zira pek talep olan bir ürün değil, stokta kalan çok mal var. Az daha detay verecek olursak:

Üst seviye anakartlarda temiz ses düşük parazit var, orta seviyede idare eder, giriş seviyesinde parazit, dipses sorunları çok oluyor. Ses kartı dediğimiz devre kısmından kaynaklanıyor genellikle, yüksek seste ya da kayıt yaparken vb. belirgin sorunlar yaşanıyor.

Önceden sorun yaşanmazken sonradan ortaya çıkması arıza ya da çevrede elektrik sinyali artışından kaynaklanabiliyor.
Merhabalar benim de kulaklığımdan youtubede video durdurdugumda yada discorddan konusma tamamlandkdan 2.3 sanıye sonra çıt die ses geliyor nedeni nedir acaba? hyperx alpha S kullanıyorum '' ses kartlı''

Abi ses kartı alınca düzelir mi yoksa anakart mı almamız gerekir?

Abi sadece ses kartı alsak düzelir mi yani yoksa anakart mı almam gerek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı