Kulaklıktan ugultu sesi geliyor

ibrahim45300

Kilopat
Daha fazla  
Laptoba kulaklık takınca ugultu sesi geliyor. Laptopun herhangi bir yerine elle dokunduğumda ses gidiyor. Elimi çektiğimde tekrar ugultu sesi geliyor. Bir de bu ses sarjda iken geliyor. Pilde kullanirken hiçbir sorun yok. Acaba laptopta elektrik kaçağı olabilir mi? Varsa cihaza zarar verir mi?

Not. Evdeki elektrik hattında topraklama da yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop'u topraklı prizde kullanıp dener misiniz? Bir de evinizin topraklama sorunu olabilir. Başka yerde denemeye çalışın. Sonucu yazarsınız.

Laptop'u topraklı prizde kullanıp dener misiniz? Bir de evinizin topraklama sorunu olabilir. Başka yerde denemeye çalışın. Sonucu yazarsınız.
Biraz geç oldu ama evet topraklı prizde denedim hiçbir sorun yok ugultu sesi gelmiyor ama bizim evde topraklama yok ne yapabilirim ilerde böyle kullanarak cihaza zarar verirmi elektrik hattını degistirmeye durumda yok çözüm nasıl olur

Biraz geç oldu ama evet topraklı prizde denedim hiçbir sorun yok ugultu sesi gelmiyor ama bizim evde topraklama yok ne yapabilirim ilerde böyle kullanarak cihaza zarar verirmi elektrik hattını degistirmeye durumda yok çözüm nasıl olur
Bir elektrikçi ile konuşup evinize bir an önce toprak hattı çektirin. Cihazlara zarar verir. Cihazlardan önce bir kaçak olursa size büyük zararı olur.

Laptopa kulaklık takınca ugultu sesi geliyor. Laptopun herhangi bir yerine elle dokunduğumda ses gidiyor. Elimi çektiğimde tekrar ugultu sesi geliyor. Bir de bu ses sarjda iken geliyor. Pilde kullanirken hiçbir sorun yok. Acaba laptopta elektrik kaçağı olabilir mi? Varsa cihaza zarar verir mi?

Not. Evdeki elektrik hattında topraklama da yok.

Bu sorunu Monster Abra A5 V13.1 laptopta yaşıyorum, 2 gün önce başladı, bina yeni topraklama mevcut, kulaklığın sadece sol kısmından akım sesi gibi ses geliyor, başka laptop şarjdayken aynı kulaklıktan ses gelmiyor, prize takılı değilken sorunlu PC'den de gelmiyor, nedir nedeni bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Bu sorunu Monster Abra A5 V13.1 laptopta yaşıyorum, 2 gün önce başladı, bina yeni topraklama mevcut, kulaklığın sadece sol kısmından akım sesi gibi ses geliyor, başka laptop şarjdayken aynı kulaklıktan ses gelmiyor, prize takılı değilken sorunlu PC'den de gelmiyor, nedir nedeni bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Hocam bende de durum aynı bir şekilde çözdünüz mü ?

Yeni konular

Geri
Yukarı