Kulaktan düşmeyecek Bluetooth kulaklık önerisi

@Duygusuzifade Ya sanırım Honor-Huawei fark etmeden alacağım birini. Honor sitesindeki özellikler ve fotoğraflar dahil aynı zaten. Ancak dikkatimi çeken bir durum var, kabloyu enseye doğru atıp kullanıyoruz ancak şarj ünitesi ve kontrolcü küpe gibi sarkık bir şekilde kalıp rahatsız eder mi? Ediyor mu? Dışarıdan absürt gözüküyor mu yani? Okula gidip gelirken, günlük hayatta kullanmak istiyorum.
Hocam kötü görünmüyor zaten önümüz kış rahat kullanırsın yazın da çok sorun olmayacağını düşünüyorum dediğim gibi aralarındaki tek fark çift telefon desteği ve huawei honor yazısı olsa gerek :) ensede birleştiriyorum kabloyu resimlerde olduğu gibi. 200₺ alınabilecek düşmeyecek sağlam bir ürün internetten aldığın zaman iade işlemi de olur al dene istersen.

Hocam kötü görünmüyor zaten önümüz kış rahat kullanırsın yazın da çok sorun olmayacağını düşünüyorum dediğim gibi aralarındaki tek fark çift telefon desteği ve huawei honor yazısı olsa gerek :) ensede birleştiriyorum kabloyu resimlerde olduğu gibi. 200₺ alınabilecek düşmeyecek sağlam bir ürün internetten aldığın zaman iade işlemi de olur al dene istersen.
Dün sipariş verdim. Yorumlarımı yazarım geldiğinde. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı