Kulaktan düşmeyen silikonlu kulaklık önerisi

Arjhin

Centipat
Merhaba dostlar. Uzun süredir birçok farklı kulaklık markasının farklı kulaklıklarını denedim. Şimdiyse Qcy HT05(silikonlu) kullanıyorum, ek olarak da Qcy T20(silikonsuz) aldım. Silikonlu kulaklıkların yalıtımını, daha dengeli ses aktarımını daha çok seviyorum. Şarkı dinlerken, video izlerken kullanıyorum ama ne yaparsam yapayım sol kulağımdaki kulaklık bir süre sonra gevşeyip düşüyor, sağ kulağımda daha uzun süre dayanıyor. Bütün silikon uçlarını denedim, en iyi dayanan küçük olanlar oldu ama durum yine aynı, yine düşüyordu iki kulağımdan da. Sadece bu kulaklık değil, silikonlu her kulaklık düşüyor kulağımdan.

Öte yandan da silikonsuz kulaklığımı dışarı çıktığımda yanıma alıp hem görüşme için hem de şarkı dinlemek için kullanıyorum ama bu sefer de dış sesleri duyuyorum. Silikonlu kulaklığımda ANC olduğu için daha çok kullanmak istiyorum ama belirttiğim sorundan dolayı iyice soğudum. İnternette de araştırma yaptım düşmemesi için ama nafile. Parasını verdim ama doğru dürüst kullanamıyorum, her 10-15 dakikada bir düzeltmek zorunda kalıyorum. Sporcular için olan çengelli kulaklıklara da baktım ama çok büyük geldiler gözüme. Kulak üstü kulaklıkları da yazın kullanamıyorum, terletiyor.

Sizin ne öneriniz vardır bu konu hakkında? Bildiğiniz kolayca düşmeyen kulaklık var mıdır? Ya da düşmemesini sağlayacak bir aparat? Uç kısmında küçük silikonlar olan silikonsuz kulaklara da okeyim. Mesela:https://www.hepsiburada.com/jbl-wave-300-tws-bluetooth-kulak-ici-kulaklik-siyah-p-HBCV00001XBUMR

Son düzenleme:
QCY T13 ANC öneririm bana da forumdan önerdiler çok memnunum bisiklet ile merdiven tarıyorum oradan oraya atlıyorum düşmüyor öneririm. Hatta açtığım 2 konunun linkini atayım.

QCY T13 ANC alınır mı?

QCY T13 ANC öneririm bana da forumdan önerdiler çok memnunum bisiklet ile merdiven tarıyorum oradan oraya atlıyorum düşmüyor öneririm. Hatta açtığım 2 konunun linkini atayım.

QCY T13 ANC alınır mı?
Hocam önceden de Qcy T13 kullanıyordum, ANC'siz olanı ama o da düşüyordu ya.

Geri
Yukarı