Kulaktan duyulan ses

Şu an son durumunuz ne acba.

Maalesef cezalıydim Technopat'ta son durum ses 2.5 haftadır devam ediyor öncekinden biraz daha iyiyim fakat arada panikatak geçirebiliyorum üstteki mesajlardaki gibi.
@Nahin loongee merhabalar hocam 2.5 haftadır bu sesle yaşıyorum ve gerçekten kötü durumdayım iki doktora gittim kulağım sağlam olduğunu başka faktörler etlkiliyormuş spor ve dengeli beslenmem gerektiğini önerdi şu an besleniyorum umarım tedavi olabilirim.

Son düzenleme:
Maalesef cezalıydim Technopat'ta son durum ses 2.5 haftadır devam ediyor öncekinden biraz daha iyiyim fakat arada panikatak geçirebiliyorum üstteki mesajlardaki gibi.
@Nahin loongee merhaba hocam 2.5 haftadır bu sesle yaşıyorum ve gerçekten kötü durumdayım iki doktora gittim kulağım sağlam olduğunu başka faktörler etlkiliyormuş spor ve dengeli beslenmem gerektiğini önerdi şu an besleniyorum umarım tedavi olabilirim.

Hocam son durum ne? Bende sizin gibi bir uğultuya sahibim ama alıştım zamanla.

Ben kendimi bildim bileli kulaklarımdan hep ses duyuyorum, daha çok sessiz ortamlarda duyuyorum.

Sesi nasıl tarif etsem bilemedim, tüplü televizyonlar açıkken tüpten sesler gelir ya işte aynı o ses.

Ama o ses kulaklarımdan değil, sanki beynimin içinden geliyor gibi hissediyorum.

Hocam kulağımda hem çınlama sesi vardı hem de ağrı vardı. Doktor iç kulak iltihabı çınlama'da yapar dedi. Damlayı yazdı eczaneden aldım kullandım ve şu an öyle bir sıkıntı yok tertemiz.

O ağrı var ya o ağrı yatakta kıvranıyordum o iltihap yüzünden ses gelmiyor agrı var cınlıyor kulak kapalı cok kötü bir şey.

Hocam son durum ne? Bende sizin gibi bir uğultuya sahibim ama alıştım zamanla.

1 yıl geçmiş aradan ama yanıtlıyayım hocam vallahi zaman zaman ataklarım oluyor bazen şiddetleniyor ama hayat bu bundan daha beterleride var alışmak zorunda insan bende alıştım yani benim hayatımı eskisi kadar olumsuz etkilemiyor artık.

1 yıl geçmiş aradan ama yanıtlıyayım hocam vallahi zaman zaman ataklarım oluyor bazen şiddetleniyor ama hayat bu bundan daha beterleride var alışmak zorunda insan bende alıştım yani benim hayatımı eskisi kadar olumsuz etkilemiyor artık.

14 yaşındayım bende de var alıştım artık sağ kulak üzerine yatıyorum her şeyimiz mükemmel olacak diye bir şey yok alıştım artık.

Geri
Yukarı