Kule tipi soğutucu tavsiyesi

ASUS EX-A320M Gaming anakartım var ve işlemcim AMD Ryzen 2600X kule tipi soğutucu almak istiyorum ama kararsız kaldım ve anakartıma uyum sağlaması da önemli yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Aldım uzun bir süre baya bir marka araştırdım ettim falan en son indirim de iken Cooler Master MasterLiquid 120M v2 aldım kanka
Kapanma yüzünden takamadım teknik servise götürüp takacağım

Selamlar dostum ürünü kullanmaya başladım, sıcaklık 61 dereceleri gördü daha fazlasını görmedi oynadığım oyunlar Rainbow6Siege - Overwatch - F12020 - Forza Horizon 4 gibi oyunlar ekstra olarak benchmark testleri yaptık gayet iyi sonuçlar aldım. Ses olarak fan ses cıkarmıyor bile diyebilirim işlemcim boşta 43 derecelerde tavsiye ederim ürünü beğendim.
Şuan pc boşta

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-18_181107.png
    resim_2021-06-18_181107.png
    785,2 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleme:
Selamlar dostum ürünü kullanmaya başladım, sıcaklık 61 dereceleri gördü daha fazlasını görmedi oynadığım oyunlar Rainbow6Siege - Overwatch - F12020 - Forza Horizon 4 gibi oyunlar ekstra olarak benchmark testleri yaptık gayet iyi sonuçlar aldım. Ses olarak fan ses cıkarmıyor bile diyebilirim işlemcim boşta 43 derecelerde tavsiye ederim ürünü beğendim.

Şuan pc boşta
bende bugün bunları sipariş ettim çok büyük bi sıcaklık düşüşü yaşarım diye ümit ediyorum
Aldığım parçalar=

Geri
Yukarı