Kullandığım PSU beni ne kadar götürür?

Değil aslında, benim PSU'm ortalama üstü sayılırsa da ben sürekli açıp gitmiyorum. Elektrik kesintisi olayı hoşuma gitmiyor. SSD zarar görebiliyor ani kapanmalarda, ben de görmedi de.

Elektronik eşya sonuçta elektrik kesintisi veya farklı bir durumda sorun çıkarmaz umarım.

Normal kullanımda çıkaracağını sanmıyorum ama kesintide olabilir.

Ve kullandıgımdan beri gram ses yok bir cızırtı yok tertemiz çalışıyor

Abdullah Abi PSU'yu eleştirmişti fakat bir şey olacağını sanmıyorum sistemin güç tüketimi az sistemde yenilik yapılacağı zaman yenilenmesi şart demişti

Powerınız bu sistemin güç tüketimi az oldugundan ısınmayacak bile demişti yani kullanırken değil de koruma olmadıgından kesintilerden ötürü olabilir gibime geliyor açıklığa kavusturursanız konuyu kapayacağım
hiç bir şey olmaz fazla yüke sokmayın en dandik güç kaynağında bile voltaj koruması vardır hangi marka ?

Hiçbir şey olmaz fazla yüke sokmayın en dandik güç kaynağında bile voltaj koruması vardır hangi marka?

Power Boost 500W koruma var diye gördüm üstünde yazıyordu zaten Ve sormak istediğim bir şey var arkadaşım Turbox Marka bilgisayar kullanıyor 2 senedir sorunsuz sıkıntısız ve böyle bir markayı hani forumlarda linç edilen hani bende ona dayanarak bir şey olmaz diyorum bir süre ama hayırlısı artık.

Hiçbir şey olmaz fazla yüke sokmayın en dandik güç kaynağında bile voltaj koruması vardır hangi marka?

Yüke girmiyor sistem Valorant Minecraft GTA 5 oynuyorum sadece V-Sync hepsinde açık kullanıyorum güç tüketimi oldukça azalıyor

Power Boost 500W koruma var diye gördüm üstünde yazıyordu zaten Ve sormak istediğim bir şey var arkadaşım Turbox Marka bilgisayar kullanıyor 2 senedir sorunsuz sıkıntısız ve böyle bir markayı hani forumlarda linç edilen hani bende ona dayanarak bir şey olmaz diyorum bir süre ama hayırlısı artık.

Yüke girmiyor sistem Valorant Minecraft GTA 5 oynuyorum sadece V-Sync hepsinde açık kullanıyorum güç tüketimi oldukça azalıyor
geç yazdım ama hiç bir sıkıntı olmaz forum da herkes elektirik mühendisi olmuş :))

Yeni konular

Geri
Yukarı