Kullandığınız dosya yöneticileri

Sürekli GNOME kullanmaktan sıkıldığım için KDE'ye geçtim. Şu an Dolphin kullanıyorum. Nautilus sade, Dolphin ise özelleştirilebilir. Şu anki hali böyle. KDE'nin ayarlarındaki pencere kurallarını kullanarak başlık çubuğunu kapattım.

dolphin.png

Son düzenleme:
Dolphin.
Sürekli GNOME kullanmaktan sıkıldığım için KDE'ye geçtim. Şu an Dolphin kullanıyorum. Nautilus sade, Dolphin ise özelleştirilebilir. Şu anki hali böyle. KDE'nin ayarlarındaki pencere kurallarını kullanarak başlık çubuğunu kapattım.

Eki Görüntüle 949865
Gayet güzel.

KDE masaüstü ortamlarında gelen bir dosya yöneticisi daha var, Konqueror. Ancak bu dosya yöneticisi aynı zamanda tarayıcı. İnternete de girebiliyorsunuz bu uygulamadan, dosyalarınızı da inceleyebiliyorsunuz.
Hatta KDE'nin maskotu olan Konqi'nin adı bu uygulamadan geldiği söyleniyor.

Kandalf da ne demek?
O sitede gözüküyor ya büyücü olarak.

One day, a wizard named Kandalf -- some say he was actually a computer scientist in his pyjama -- traveled to the location of today's KDEValley and decided to stay. Kandalf gathered the dragons to build a town they could not have built alone. [2] Kandalf named the place KDEValley and the dragons began to refer to themselves as the "KDE Dragons". Kandalf worked as the new town's ambassador of the time, communicating with other colonies across the Flossland as well as inviting more dragons to the town. Konqi was the first dragon who joined Kandalf. He worked under Kandalf as his assistant. [3]

Dolphin. Terminal beceremediğim için Dolphin kullanıyorum. :D Ama rahat bir kullanımı var. Seviyorum yani.

Eki Görüntüle 949866

Edit: Hayda, Downloads kısmında indirdiğim şeyler göründü. Ban yemeyelim uygunsuz içerikten hocam. :D
Download klasöründe hent... ecchi saklayacak kadar cesaretli olan birini ilk defa görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı