Kullandığınız ekran kartını yorumlayın

DesCMON

Picopat
Herkese iyi forumlar.
Sizden isteğim herkesin kullandığı ekran kartını belirtip deneyimlerini paylaşması. Böylece belki ekran kartı almak isteyip kararsız kalanlar arkadaşlara ışık tutmuş oluruz.

Ben başlıyorum:
1050 Ti kullanıyorum. OC ile birlikte hala istediğim performansı alabiliyorum. Zamanının iyi kartıydı.

aricantr5334

Picopat
GT 740M kullanıyorum hiç performansından memnun değilim imzama bakmayın o eskidendi.

BarışAhmet

Decapat
Laptopumda 840M kullanıyorum. Gayet memnunum. RDR 2, Battlefield V, Battlefield 1, PUBG, Fortnite ve bir çok zorlayıcı oyunu orta veya yüksek ayarlarda (768p) rahatça oynuyorum. (RDR 2 hariç, onu en düşükte zor oynuyorum ama oynanıyor)

Blue_Energy

Centipat
Makaleler
1
Yer
C:\TechnopatSosyal\Üyeler\Blue_Energy
GT730, gidin o parayla koli koli su alın daha iyi.

Nahri

Hectopat
RX470 MSI Armor 8GB kullanıyorum, sistemim kartı tam olarak besleyemese de canavar gibi kart.

Yer
Konohagakure
Herkese iyi forumlar.
Sizden isteğim herkesin kullandığı ekran kartını belirtip deneyimlerini paylaşması. Böylece belki ekran kartı almak isteyip kararsız kalanlar arkadaşlara ışık tutmuş oluruz.

Ben başlıyorum:
1050 Ti kullanıyorum. OC ile birlikte hala istediğim performansı alabiliyorum. Zamanının iyi kartıydı.
GTX 950M kullanıyorum. Memnunum, piyasadaki oyunları orta,düşük ayarlarda 768p'de rahat oynayabiliyorum.

VbenZ

Picopat
Yer
LosSantos
GT 710 şimdilik beni idare ediyor ama performansı üzücü.

YOCAT

Picopat
Yer
Allah bilir.
İntel Express Q33 Chipset family.
Günlük kullanım için ve küçük oyunlar için ideal.

Yukarı