Kullandığınız ekran kartını yorumlayın

HD 5450.

Dünya tarafından zorla üretilen bir kart bence. Isınmıyor, çoğu oyunda performansı iyi ancak video kalitesi konusunda çok geri. Ayrıca tasarımı çok kötü. Tabii eski olduğu için olabilir ama yorumluyoruz adı üstüne :).

ASUS ROG STRIX 1660S Advanced
Performansı gayet yeterli bayağı soğuk çalışıyor %100 yükte 1 saat boyunca 70 dereceyi geçmiyor tasarımıda gayet güzel
1660S'in en üst segmenti.

Gigabyte 1660 Super Gaming OC, 3 fanlı model. Sessiz ve serin çalışmasını seviyorum, NVENC kodlayıcısı 2080ti ile bile aynı, bu da çok sevdiğim bir özellik. Kartın limitlerini zorlayacak oyunlar oynamıyorum, ama mining yaparken bana güzel para getirdi, seviyorum diyebilirim. Tasarımı da gayet güzel, arka plakası plastik olmasaymış çok daha iyi olurmuş, ama öyle olsaydı Aorus modelinin bir anlamı kalmazdı.

Msi RTX 2070 Super Gaming X Trio
Gayet iyi performansı var ve oldukça soğuk çalışıyor.R6s oynarken sadece arada bir fanları çalışıyor.

Sapphire Nitro+ RX 580. RX 500 serisindeki en iyi model zaten Sapphire Nitro+ modelidir, biliyorsunuz. Ekran kartım şu anda mining dolayısıyla çok değerlenmiş olsa da biraz eskimeye başladı. Şu an halen çoğu oyunu yüksek ayarlarda oynatıyor. Uzun bir süre daha ekran kartı yenilemeyi düşünmüyorum.

AMD Radeon HD 5450 512MB DDR2 64Bit

Daha üst seviye bi' karta geçmek için satamıyorum bile.

Palit 9800 GT super+ 1gb. 2010-2011 den beri Çok süre kullandığım bir kart ve baya sağlam bir kart. bir sürü güzel oyunları 720p60 hatta bazılarını 1080p60 açabilen bir kart. Yeni oyunlar oynuyorsanız bu kart hoşunuza gitmeyebilir ama eski oyunlarda su gibi akar. Driver desteği çok iyi ve güçte az yiyor bir anda. Hemde çocukluğumun bir parçası o yüzden çok sevdiğim bir kart :) . yakın zamanda PowerColour Radeon HD 6870 kullanacağım bakalım nasıl olcak :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı