Kullandığınız ekran kartını yorumlayın

DesCMON

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar.
Sizden isteğim herkesin kullandığı ekran kartını belirtip deneyimlerini paylaşması. Böylece belki ekran kartı almak isteyip kararsız kalanlar arkadaşlara ışık tutmuş oluruz.

Ben başlıyorum:
1050 Ti kullanıyorum. OC ile birlikte hala istediğim performansı alabiliyorum. Zamanının iyi kartıydı.

MSI GTX1060 Gaming X Plus

Tasarımını sevmiyorum. Ama performansı gayet iyi. Piyasadaki tüm oyunları yüksek ayarlarda oynatır. Kalite kokuyor. Fakat biraz eskidi artık.

GT 740M kullanıyorum hiç performansından memnun değilim imzama bakmayın o eskidendi.

Laptopumda 840M kullanıyorum. Gayet memnunum. RDR 2, Battlefield V, Battlefield 1, PUBG, Fortnite ve bir çok zorlayıcı oyunu orta veya yüksek ayarlarda (768p) rahatça oynuyorum. (RDR 2 hariç, onu en düşükte zor oynuyorum ama oynanıyor)

Herkese iyi forumlar.
Sizden isteğim herkesin kullandığı ekran kartını belirtip deneyimlerini paylaşması. Böylece belki ekran kartı almak isteyip kararsız kalanlar arkadaşlara ışık tutmuş oluruz.

Ben başlıyorum:
1050 Ti kullanıyorum. OC ile birlikte hala istediğim performansı alabiliyorum. Zamanının iyi kartıydı.
GTX 950M kullanıyorum. Memnunum, piyasadaki oyunları orta,düşük ayarlarda 768p'de rahat oynayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı