Kullandığınız ekran kartını yorumlayın

RTX 2060 gayet memnunum. Ray Tracing'te performansını pek beğenmesem de özellikle DLSS olayıyla beni daha uzun bir süre götürecek gibi gözüküyor.

Eski bilgisayarımdan kalan GT 710'u kullanıyorum. E-spor oyunlarında beni yarı yolda bırakmadı. Yakın zamanda 5500 XT alacağım. Belki de birden fikir değiştirip PS5 yerine 3060 Ti falan da alabilirim.

Son düzenleme:
MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX: Performansından memnunum. Isınma sorunu yaşamadım. Görebildiğim maksimum sıcaklık değeri 75°C civarıydı ancak hangi oyun hatırlamıyorum. 😊
Arka koruyucu plakası plastik malzemeden yapılmış, metal olsa daha iyi olurdu.
Dört aylık kullanım sürecinde "20.11.2 Recommended (WHQL)" ve "21.2.3 Optional" sürücüleri ile hiçbir sıkıntı yaşamadan kullandım.
Aralık 2020 yılında 2.900 TL civarına aldığım kart şu an 2. el piyasasında 7.000-8.000 TL civarında geziniyor.

MSI GTX 1050 GAMING X: Performansını biliyorsunuz, çoğu oyunda cortluyor. Çoğu e-spor oyunlarını 144 FPS'in üstünde oynatsa da, PUBG'de bir türlü stabil FPS alamadım. Arkada backplate olmaması beni üzdü. Gördüğüm maksimum sıcaklık 74 dereceydi ETS2'de. Onun dışında ağır oyunlarda fan hızını %25'e sabitlemem ile birlikte kartın 81 derece olması da ayrı :). Şu an overclock yaptım, %10 civarı daha güçlü. Genel olarak iyi, bazı oyunlarda üzen bir kart.

AMD Radeon HD 5570
tek kelime ÇÖP

1660 Super Ventus XS OC. Performansından gayet memnunum. Sıcaklığı da gayet iyi. Ben bu kartı aldıktan 10 gün sonra stok sıkıntıları başladı. Aldığımda 2500 TL'den almıştım Vatan'dan.

Geri
Yukarı