Kullandığınız en kalitesiz telefon modeli nedir?

Hocam bende sizinki gibi telefonumu böyle 2700-3000 bin liraya falan satıp, üstüne 2 bin lira daha ekleyip biraz daha performanslı bir telefon almayı düşünüyorum. Fakat sonra vazgeçiyorum, telefonumu yabancıya satmak istemiyorum.

Ben de hep değişken fiyatlar yüzünden vazgeçip durdum ama en sonunda yeni bir telefon aldığımızda eski telefonu tamamen satmaya karar verdim. Yeni telefon tamirden gelince Redmi'yi 2.300-2.400 TL gibi bir fiyata satılığa koymayı düşünüyorum.

Samsung Galaxy Core Prime’dı (SM-G360H), ne kadar kötü olduğunu merak eden varsa sonraki telefonum IOS 9’taki iPhone 4S’ti ve bana göre 4S yağ gibi akıyordu (bilen bilir 4S’lerde 9. versiyon rezalet çalışır ve o cihazlar yavaşlatılıyor furyasının çıktığı ilk dönemdir).

Ben de hep değişken fiyatlar yüzünden vazgeçip durdum ama en sonunda yeni bir telefon aldığımızda eski telefonu tamamen satmaya karar verdim. Yeni telefon tamirden gelince Redmi'yi 2.300-2.400 TL gibi bir fiyata satılığa koymayı düşünüyorum.
Kırık, çizik, darbe izleri var mı? Birde daha önce yere çok sert düştü mü hocam?

Kırık, çizik, darbe izleri var mı? Bir de daha önce yere çok sert düştü mü hocam?

Akılsızlık edip anahtarla aynı cebe koyduğum için ekranda çizikler var, birkaç tane de nasıl olduğunu tam olarak anlayamadığım darbe izi var. Ama telefonun koruyucu ekranı olduğu için ( daha doğrusu koruyucu ekranı var gibi gözüküyor ) kullanım adına bir sorun teşkil etmiyor. Telefon daha önce yüksek bir yerden düşmedi, sadece telefonun camına gelecek şekilde masaya bıraktığım oldu, darbe izleri de o yüzden yüksek ihtimalle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı