Kullandığınız en tatlı korsan nedir?

Saymaya başlıyorum?
  1. Xenforo
  2. Minecraft
  3. Windows
  4. Slime Rancher
  5. Undertale (Artık orjinali var)
  6. CS 1.6
  7. Parmak

Son maddeyi anlamak için biraz İngilizce bilmeniz ve biraz da animeci olmanız gerekir.

En sevdiğim korsan konusu. WinRAR'a bile para verdim, korsan oyun oynayan oynatan herkesin "vudan haini" olarak yargılanması gerekir. Bizim mahalledeki CD satıcısı çok namuslu bir insandı orijinal Windows'u 8 TL'ye satardı. (!)

@White Chocolate Mocha Mikail Fidan'ın ajanıdır ve korsancıları banlamak için konu dışı'nın cazibesini kullanrak böyle bir konu açtı.

Mesaj yazanlar veda konularını açsın, yazmayanlar hemen buradan uzaklaşsın!
Aha ifşalandık. Sırf bu konuyu açmak için 2000'e yakın mesaj yazdım. Bu 1 yıla mâl oldu ama değerdi. Sen gerçek bir Sherlock'sun.
CS 1.6 tabii ki, Cs Durağı. Onun haricinde bilgisayarcı korsan GTA San Andreas, NFSU2, CoD2 vesaire atmıştı. Hepsini çok beğenmiştim, 2012-2013 yılları için bulunmaz nimetti hepsi. Cuma gecesi tatil sevinciyle çayımı alıp CoD2 oynardım genelde. Hele bir de kış mevsimiyse, kar taneleri cama çarparken ses çıkarıyorsa huzurun zirvesini görürsünüz.
Cs Durağı yerine Oyunyöneticisi daha cezbedici.

Seneeler öncesi bilgisayarımı formatlamak için internet kafecilerden aldığım XP CD/DVD'leridir.
Dibin notu: Cahildik. 🤣

O zaman bi' tane daha yazayım. Bandicam. 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı