Kullandığınız telefon markası nedir?

Hangi Marka Telefon Kullanıyorsunuz ?

• Oy verenlerin toplamı
    351
Doogee S60. Tam bir tank! Zamanında Hepsiburada'dan 1700 TL'ye almıştım. Türkiye'de satışı kalkmadan önce -niye kalktığını bilmiyorum- 4500 TL'ye kadar çıkmıştı. 21 MP kamerası, 6 GB RAM'i beni üzmüyor. 64 GB ROM fazlasıyla yetiyor. Çıktığı vakit, sanırım 2017, dönemin telefonlarına kafa tutacak seviyedeydi. Unutmadan, telefonu 3 kere 1.70 metreden düz zemine; 2 kere de 1,40 metreden tırtıklı zemine düşürdüm. Sadece kenarları çizildi. 😃 Benimki gümüş model. Son olarak üst ve alt taraftaki tıkaçları kapatarak su altında çekimler yapabiliyorsunuz.
1592030629641.png

Doogee s60. tam bir tank! Zamanında Hepsiburada'dan 1700 TL'ye almıştım. Türkiye'de satışı kalkmadan önce -niye kalktığını bilmiyorum- 4500 TL'ye kadar çıkmıştı. 6 GB RAM beni üzmüyor. 64 GB ROM fazlasıyla yetiyor. Çıktığı vakit, sanırım 2017, dönemin telefonlarına kafa tutacak seviyedeydi. Unutmadan, telefonu 3 kere 1.70 metreden düz zemine; 2 kere de 1, 40 metreden tırtıklı zemine düşürdüm. Sadece kenarları çizildi. 😃 Benimki gümüş model.
Eki Görüntüle 590306

İlk defa görüyorum güzele benziyor sürümü kaç hocam.

Üç sene önce Vestel Venus 5000 isimli telefonu almıştım ve başka bir telefon almayı da düşünmedim. Güzel idare ediyoruz.

Eksileri (-)
  • Ağırlığı çok fazlaydı.
  • Pil ömrü diğer modellere göre daha çabuk bitiyordu.
  • Hızlı bir şekilde ısınma gibi olayları yaşatıyordu.
  • Kamera çözünürlüğü felaketti.
Artıları (+)
  • O kadar yere düştüğü halde sadece çiziklerle hayatta kalabildi.
  • Üç sene boyunca beni idare edebildi.
  • Adığım zaman fiyatı uygundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı