Kullanıcı adı bulamayanlar için ufak öneriler

curultie10

Kilopat
Katılım
17 Ocak 2016
Mesajlar
1.298
Makaleler
1
Çözümler
1
Çoğumuzun kullanıcı adı bulma konusunda zorlandığından eminim. Aslında kullanıcı adı bulmak kolay fakat güzelini bulmak zor. Benim genellikle yöntemim sevdiğim kelimeleri yan yana getirmek ve sonuna rastgele 2 haneli bir sayı koymaktır. Şuan ki kullanıcı adım pek öyle değil ama olsun. Bu yol en basit yol benim için. Sizlerde kullanıcı adı bulma yönteminizi paylaşmaktan çekinmeyin lütfen.

Bu konuda asıl amacım size en kolay kullanıcı adı bulma yöntemini göstermek. Hemde izin veren siteler ve isteyen kullanıcılar için "Şekilli şukullu". Bu yöntemi bir discord sunucusundan öğrendim ve sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle donjon; Fantasy Name Generator sitesine girip istediğiniz konuyu seçiyor ve select butonuna basıyorsunuz. Ardından karşınıza isimler çıkıyor. Beğenmezseniz istediğiniz kadar basıp tam size göre olan kullanıcı adını bulabilirsiniz. Sanırım sınırsız isim var hiç aynı isme rastlamadım. Ben epeydir kullanıyorum bu siteyi. Her neyse, eğer isminizi elde ettiyseniz ikinci adıma geçelim( "Şekilli şukullu" olsun istemiyorsanız bu adımı atlayabilirsiniz).

Şekilli Nick Yazma | Şekilli Nick Oluşturucu! sitesine girin, "Nickinizi buraya yazınız." kısmına seçtiğiniz kullanıcı adını yazın. Ardından aşağı indiğinizde "şekilli şukullu" kullanıcı adlarını göreceksiniz. Buradan istediğinizi kopyalayıp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 

MurselP

Centipat
Katılım
27 Kasım 2020
Mesajlar
1.255
Çözümler
2
Google Earth'ı açın. Herhangi bir galaksiye girin. Ve istediğiniz gezegenin ismini seçin :)
 
Yukarı