Kullanıcı dosyaları içindeki "userdata.img" dosyası 512 GB yer kaplıyor

slyavix

Hectopat
everything programı ile bilgisayarımda en çok yer kaplayan dosyalara bakarken aşağıda ki dosyanın 536, 870, 912 KB (512 GB?) yer kapladığını öğrenmiş durumundayım. Fakat merak ettiğim bir şey var. Eğer bu dosyayı silersem herhangi bir sorun vs. yaşar mıyım? Bilgilendirirseniz sevinirim.

1686092080796.png

1686091869132.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dosyanın gerçek boyutu mu, yazabileceği boyutu mu ? (Bakınız kullandıkça büyüyen sanal makine diskleri)
Ayrıca bu tarz programlar linklerde karıştırma yaparak saçma değerler gösterebiliyor.

Dosya yolundan anlaşılıyor ki bir emülatör veya öyle bir şeyin dosyası.

Yazılabilecek boyutu belirtiyordur o. Sağ tık > özelliklerden gerçek boyuta bakın.
Emülatör olarak en son Google Play Games Beta indirmiştim ve özelliklerine baktığımda 512 GB olarak gözüküyordu. İşin tuhaf kısmı ise 480 GB'lık SSD'ye ve 60 GB boş alan olmasına rağmen bu dosyanın 512 GB kullandığını gösteriyor.

Emülatör olarak en son Google Play Games Beta indirmiştim ve özelliklerine baktığımda 512 GB olarak gözüküyordu. İşin tuhaf kısmı ise 480 GB'lık SSD'ye ve 60 GB boş alan olmasına rağmen bu dosyanın 512 GB kullandığını gösteriyor.
Olur öyle şeyler.

Sizinki bir şey mi benim Riot Games dosyaları 4TB kapliyor olur öyle şeyler.

Folder size ile daha ayrıntılı şekilde hangi dosya kaç GB yer kaplıyor görebilirsiniz.

Geri
Yukarı