Kullanıcı Haberleri

Lewis Hamilton haberini ilk ben paylaştım. O konuda anlaşalım.

Konuların onaylaması sırasında açılan konu belli olmadığı için aynı haber için birden fazla haber başlığı açılabiliyor.

Moderatörlerin eğer daha önce aynı konu ile kullanıcı haberi açıldıysa daha sonra açılan aynı konuları onaylamaması gerekiyor aslında.

Yine konu kirliliği. İlk açılan konu altına mesaj yazılır, sonradan düzenlenip eklenebilir.
Mesela sen bir konu açtın, ardından ben de bir konu açtım, fakat seninkinden daha detaylı bir şekilde yazdım. Kimin konusu kilitlenecek burada?
Örneğin ücretsiz Battlefield 3 konuları aynı hocam ama. :D
İçerikte farklılık yoksa onaylanmaması lazım, orada haklısınız ikiniz de.

Benim açtığım bir konu başka bir konuya bağlanmıştı. Deprem konusu, Blackankas vesaire. Ama benim konumu başkasının konusuna bağlayan moderatör başkasının benden sonra açtığı aynı konuyu bağımsız bir konu olarak yayınladı.
Sitenin düzeni bir tek bana gelince işliyor herhalde!

Hepsi haberler kategorisinde açılmadığı için de karışıklık oluyor olabilir. Konu dışına da açılıyor, forumdaki kategorisine de.
Kullanıcı haberleri kategorisine bir moderatör atansa bu sorunlar olmaz aslında, okunmaya değer haberler gündemden hızlı düşüyor iki kere, üç kere açılan konular yüzünden.

Alın bu da diğer örneği. Ve yine benim yazdığım konudan. Sanki tek ben yaşıyorum şu sorunu. :D Oysa ilk ben atmıştım ve aynı haberden bahsediyoruz. Sadece ApRa'nın açtığı konudaki başlık ile benim açtığım konudaki başlık farklı. Anlatılanlar aynı.

6.2.png

6.1.png

Haberlerin linkleri burada.

Geri
Yukarı