Kullanıcı hatası geliştirmesi

Bortecine01

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Bazı teknik servisler gerçekten ahlak yoksunu. Bilgisayarı masadan alıp odama geldim kapağı açtım görüntü yoktu. Neyse yine bozuldu dedim çünkü 6 ayda 2 kez servise gitmişti, ilk arızada anakartta yanık tespit edilmiş değişm yapılmış 2.arızada da ekran parlaklık sorunu için ekran paneli değişmişti. Neyse yolladım bilgisayarı aradılar servisten ekran kırılmış dediler. Nasıl kırılmış dedim? Odadan odaya geldim bi' anda gitti dedim. Expertiz raporunda böyle görünüyor dedi neyse işte ağzıma ne gelirse söyledim şikayetvar'a falan yazdım ama bir şey değişmedi. Sonuç olarak bi' bilgisayarın iç ekranının durduk yere darbe almadan kırılma ihtimali yok ve bu teknik servis beni yalan söylemekle suçladı. Herkes böyle der tarzı bir şey söyledi. İyice öfkelendim. İnsanlardan para koparmak için basit bir şeyi çok farklı derecede kendileri bozuyor veya kırıyor. Bundan başka bir anlam çıkartamıyorum. 700 TL ekran iç panel değişimi için ücret istediler. Aradım dedim bilgisayarı yaptırıcağım ama kırılan parçayı bana gönderin dedim, göndeririz dediler. Parçayı alıp mahkemeye gidebilir miyim acaba? Yardımcı olur musunuz? Acil olarak bilgisayar lazım olduğu için yaptırmak zorunda kaldım. Yapıldıktan sonra bozuk parça ile beraber mahkemeye başvurabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı