Kullanıcı Hesabı denetimi parola istemesi

riza2626

Hectopat
  • Birşey açarken bu hatayı veriyor.Devam etmek için yönetici parolası yazın ve öle Evete tıklayın.
    diyor. Ne yapmam lazım ve PC açılırken Windows Hotmail'imden şifre yazarak açıyorum pc'yi.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Başlat menüsü arama satırına regedit yazın ve Enter'a basın.

2- Açılan Kayıt Defteri'nde HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System yolunu izleyin.

3- System anahtarına bir kere tıklayıp seçili hale getirdiğinizde sağ tarafta ConsentPromptBehaviorAdmin anahtarını göreceksiniz. Bu anahtara çift tıklayın ve

• Şifre sorulması için 1
  • Varsayılan haline geri getirmek için 5
  • Hiç uyarı çıkmaması için 0 (Siz bunu yapacaksınız!)
değerini verip kaydedin ve çıkın.

Bu şekilde:

sshot-72.png

Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) : Şifre Soracak Şekilde Yapılandırmakenpedi-Windows 7

Dostum değere 1 veremıyorum hata veriyor.

Hiç bir şey değiştiremiyorum.

Bilgisayarı kullanan başka kullanıcı var mı?

Kullanıcı derken var sanırsam başlangıçta. Bır hotmail üzerinden Windows'tan gırıyordum. Bir eyiler yaptım sanırsam onun şifresini soruyor. Nasıl bakacağım?

Windowsu güvenli modda açıp kullanıcı denetiminden diğer hesabı administratör yap dün benim başımada aynısı geldi. Şifreyi girip evet de diyor ama şifreyi girmeye yer yok :))

Dostum pc windows 8. Yeni kurdum. Nasıl güvenli modda çalıştıracagımı bılmıyorum. F8'le sanırsam anakarta gırıyorum. Oradan nasıl yapıcagımı bılmıyorum.
Asus anakart m5a97.

Dostum pc windows 8 yeni kurdum nasıl güvenli modda çalıştıracagımı bılmıyorum f8 le sanırsam anakarta gırıyorum ordan nasıl yapıcagımı bılmıyorum
asus anakart m5a97

F5 veya F6 olması lazım. Bilgisayarı kurtar modu açılıyor. Oradan gelişmiş mod'u açıyorsun. Sonra da güvenli modda açman için 4'e basmanı söylüyor, acılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı