Kullanıcı Terslemek

bambamm6

Kilopat
Yer
İstanbul
Norton'a sor bakalım :) Sen bu kafayla gidersen daha çok zararlı yersin. Zararlıyı aç sonra virüs var mı diye AV kurun. İş işten geçince başlarsınız böyle konular açmaya.
Hocam, farklı konularda da denk geldim o yüzden soruyorum. Siz neden bu kadar atarlı, ters ters cevap veriyorsunuz insanlara. Adam "Eğer bu klasördekiler virüs olsaydı Norton bulmaz mıydı?" diyor, Norton'a sor bakalım diye başlıyorsunuz, tersleye tersleye cevap veriyorsunuz. Bu mu yardım etmek?

Düzenleme: Mesajımın başka konudan buraya, yeni konu olarak neden taşındığını anlamadım.. Murat5038 isimli kullanıcının bir başka konudaki mesajına ithafen cevap olarak yazmıştım.

Bu forum da her ne kadar çok entelektüel, çağdaş, aydın, bilim delisi ve bilim sevdalısı gibi gözüken çok fazla kullanıcı da olsa bir çok konuda yazdığınız yoruma anında 'muhalefet' olabiliyor, kendi savunduğunun tek doğru olduğunu söyleyebiliyor ve çok rahat bir şekilde atar giderde yapabiliyor. Alışmak lazım, sonuçta herkes bir değil. Yinede bu forumun çok değerli ve bilgili yardımsever üyeleri de var, bunlar olacak ki onlar da olsun. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı