Kullanıcılar klasörü varsayılanı nasıl geri getirilir?

civanni

Yoctopat
Katılım
25 Eylül 2021
Mesajlar
2
Kullanıcılar klasöründe, kendi kullanıcım hariç "ortak, default" gibi dosyaları sildim. Bu gün bir oyun indirdim "internal error 0x06 system error" hatası veriyor. Bu hatanın o dosyaları sildiğim için olduğunu söylüyorlar. Sildiğim "default, ortak" gibi dosyaları nasıl getirebilirim?
Ayrıca yeni kullanıcı açıp o dosyaları getirebilir miyim diye denedim ama hesabı açıp giriş yapmaya çalıştım hata verdi, ben de "shift+yeniden başlat" kombinasyonuyla, sistem geri yükleme yaparak Windows'u açabildim ancak.
 
Son düzenleme:

asd674

Decapat
Katılım
13 Nisan 2020
Mesajlar
2.340
Çözümler
20
Kullanıcılar klasöründe, kendi kullanıcım hariç "ortak, default" gibi dosyaları sildim. Bugün bir oyun indirdim "internal error 0x06 System error" hatası veriyor. Bu hatanın o dosyaları sildiğim için olduğunu söylüyorlar. Sildiğim "default, ortak" gibi dosyaları nasıl getirebilirim?
Ayrıca yeni kullanıcı açıp o dosyaları getirebilir miyim diye denedim ama hesabı açıp giriş yapmaya çalıştım hata verdi, ben de "Shift+yeniden başlat" kombinasyonuyla, sistem geri yükleme yaparak Windows'u açabildim ancak.

Rehberleri uygulayın.
 

Yeni konular

Yukarı