Çözüldü Kullanılmayan ininal Kart Borca Girer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Hikvision E100 1TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Ben bir tane ininal’a para attım sonra kartı sildim ama içinde para kaldı hesabı silemiyorum. Boşta dururken borca girer mi? Kartı sildiğim için ekleyemiyorum da.

Çözüm
İninal kart zaten kullandıkça kesinti alan bir kart ön ödemeli bir kart. Siz mesela ileriki ayda alışveriş yaptınız o ay için 2 TL en son biliyorum kesinti yapar kart kullanimi. Borç diye bir şey yok yani.
İninal kart zaten kullandıkça kesinti alan bir kart ön ödemeli bir kart. Siz mesela ileriki ayda alışveriş yaptınız o ay için 2 TL en son biliyorum kesinti yapar kart kullanimi. Borç diye bir şey yok yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kullandığım zaman mi çekiyor 2 lirayı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı