Kullanılmayan League of Legends Hesabı Hediyesi

Rıza Şahin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, uzun bir süredir oynuyorum bu oyunu.
Farklı farklı sunucularda, farklı hesaplarım mevcut. Bunlardan artık kesin olarak gözden çıkarmış olduğum girmediğim hesapları hediye etme kararı aldım.

Kim ne yapsın senin hesabını? Diyebilirsin.
Levelleri 30 olmasa da yüksek RP değerli şampiyon kostümleri bulunduğundan unutulup gitsin istemedim köşede, sonucunda para verdim vakti zamanında, birilerinin işine yarayacaktır diye düşünüyorum.

Hesapların genel bilgisini buradan vereceğim, hesap adı, kayıtlı mail adresi, şifreleri, gizli soruları ayrıntılı şekilde gönderilecektir ilgilenen arkadaşa. Bunun haricinde birkaç hesabım daha mevcut bu şekilde, ilgi olursa hafta sonları da onları birilerine hediye edebilirim.

Kullanılmayan League of Legends Hesabı (Hediye) başlıklı konumuza istinaden devam olan 2. hesap hediyesi için açılmış bulunmakta bu konu.

Bu hesapta açık olan şampiyonlar; Zed, Vladimir, Udyr, Morgana. Açık olan şampiyon kostümleri; Şokbıçaklı Zed, Ruh Bekçisi Udyr.

Not: Hesapta sembol, totem görünümü vs vardır. Ayrıca nickler de troll değildir bilginize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı