Kullanıp memnun kaldığınız uygun fiyatlı çalışma/oyuncu koltuğu

Davut.pk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bütçem 450-500 TL civarında. Bana oyuncu çalışama koltuğu lazım. Çağrı merkezinde çalışıyorum ve tüm günüm evde geçiyor neredeyse. İşim bitince de şahsi bilgisayarımdan oyun oynuyorum. Ancak evdeki sandalyeler belimi mahvetti. Artık oturamaz hale geldim :D sizden ricam bu bütçede bizzat alıp deneyimlediğiniz ve (98 kilo olduğumu da düşünerek, yani taşıma kapasitesi de iyi olan) şu anda da aktif olarak kullandığınız çalışma koltuğu var mı?

İstediğim tip şöyle: şef koltuğu - Google'da Ara

Bunun dışında küçük boylu, oturma yeri küçük olan geri yaslanılmayan ürünler işime yaramayacaktır. Çünkü evde iki tane öyle var. Türksit marka lütfen önermeyin tüm ürünlerini inceledim facia hepsi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Anlık olarak 1 haftadır kullanmaktayım ürünü gayet rahat ve benim gibi uzun 186 ve 85 95 civarındaysanız taş gibi duruyor.

Koltuğu iyice yatırıp tüm ağırlığımı sırtıma veriyorum şu ana kadar düşmedim.

Geniş ve süngeri de rahat. Delikli yapıda kaplaması var boyunluğu biraz rahatsız ediyor beni kulaklığın birini kulağımın arkasına koydoğumda o kadar.

Genel olarak ben beğendim.

Ve bunu saat sabah 8'den gece 3'e kadar başından kalkmayan biri söylemekte. :D

Stella Makam Koltuğu Ofis Koltuğu Büro Koltuğu Müdür Koltuğu Çalışma Koltuğu Bilgisayar Koltuğu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor senin istediğin gibi bulamadım ama ben bunu kullandım ve hala kullanıyorum rahat bir koltuk ama arkaya yastık gibi bir şey koyarsan daha rahat edersin.
Kanka bu yaz ayında yapışmaz mı .d

Tavsiyen için sağ ol yine de :) Hoşuma gitmedi değil, beğendim. Peki, kalça kısmı nasıl? Yani bazıları var ya 1 saatten sonra orana bir şey batıyormuş gibi olur sanki betonda oturuyormuşsun da yeni anlıyor hissediyormuşsun gibi olur ya. Bu üründe öyle bir durum oldu mu?

Anlık olarak 1 haftadır kullanmaktayım ürünü gayet rahat ve benim gibi uzun 186 ve 85 95 civarındaysanız taş gibi duruyor.

Koltuğu iyice yatırıp tüm ağırlığımı sırtıma veriyorum şu ana kadar düşmedim.

Geniş ve süngeri de rahat. Delikli yapıda kaplaması var boyunluğu biraz rahatsız ediyor beni kulaklığın birini kulağımın arkasına koydoğumda o kadar.

Genel olarak ben beğendim.

Ve bunu saat sabah 8'den gece 3'e kadar başından kalkmayan biri söylemekte. :D
Dostum Instagram verir misin?

Ayrıca, ben 98 kiloyum rahat taşır mı? Geriye yaslandığında herhangi bir gıcırdı falan geliyor mu? Bir de sabahtan akşama kadar oturuyorsun ya kanka belirli bir süreden sonra beton hissi veriyor mu? Örneğin 1-2 saat sonr aartık yeter da şuram ağırdı diyor musun

Kanka bu yaz ayında yapışmaz mı? D

Tavsiyen için sağ ol yine de :) hoşuma gitmedi değil, beğendim. Peki, kalça kısmı nasıl? Yani bazıları var ya 1 saatten sonra orana bir şey batıyormuş gibi olur sanki betonda oturuyormuşsun da yeni anlıyor hissediyormuşsun gibi olur ya. Bu üründe öyle bir durum oldu mu?

Kalça kısmı bir saattan sonra batmaya başlıyor ben bu soruna gene yastık ile çözdüm:D yastık her derde devadır ha sen yastık ile kullanmak istemiyorsan düz kullanmak istiyorsan bence alma.

Kalça kısmı bir saattan sonra batmaya başlıyor ben bu soruna gene yastık ile çözdüm:D yastık her derde devadır ha sen yastık ile kullanmak istemiyorsan düz kullanmak istiyorsan bence alma.
Kanka yastık kullanmak istemiyorum işte :D Benim şu ankine de yastık koyduk mu sorun kalmıyor :D

Dostum Instagram verir misin?

Ayrıca, ben 98 kiloyum rahat taşır mı? Geriye yaslandığında herhangi bir gıcırdı falan geliyor mu? Bir de sabahtan akşama kadar oturuyorsun ya kanka belirli bir süreden sonra beton hissi veriyor mu? Örneğin 1-2 saat sonr aartık yeter da şuram ağırdı diyor musun?

Maalesef veremem sosyal medya hesaplarımı ulu orta yerde paylaşmayı sevmiyorum.

Abim 102 kilo onu oturttum bana mısın demedi açıkçası. Demir sandalyeden buna geçtim ve beton hissi vermedi bana gayet rahat.

Havalandırmak için kalkıp dolaşıyorum tabii ama dur şuram ağırdı demedim.

Sırtım ve belim ağrıyor benim her daim en azından koltuğa geçtiğimde az da olsa bir rahatlama yaşadım.

Dinlenmek istediğim yatırıyorum koltuğu dayıyorum kafamı 5 10 dakika sessizliğe boğulduktan sonra devam ediyorum.

Bazen küçük bir gıcırtı sesi geliyor ancak öyle öldürecek cinsten değil çok hafif bir gıcırtı. O da yaslandığımda değil de koltuğun üzerinde kuyruğuna yakalamaya çalışan köpek gibi kendi etrafımda döndüğümde oluyor. Klasik tok sesli plastik gıcırtısı.

Merhaba arkadaşlar bütçem 450-500 TL civarında. Bana oyuncu çalışama koltuğu lazım. Çağrı merkezinde çalışıyorum ve tüm günüm evde geçiyor neredeyse. İşim bitince de şahsi bilgisayarımdan oyun oynuyorum. Ancak evdeki sandalyeler belimi mahvetti. Artık oturamaz hale geldim :D sizden ricam bu bütçede bizzat alıp deneyimlediğiniz ve (98 kilo olduğumu da düşünerek, yani taşıma kapasitesi de iyi olan) şu anda da aktif olarak kullandığınız çalışma koltuğu var mı?

Bunun dışında küçük boylu, oturma yeri küçük olan geri yaslanılmayan ürünler işime yaramayacaktır. Çünkü evde iki tane öyle var. Türksit marka lütfen önermeyin tüm ürünlerini inceledim facia hepsi.

BÜROCCİ ALETTA METAL AYAKLI ÇALIŞMA KOLTUĞU 2102G0541 FİYATI - Vivense böyle bir şey buldum ama 98 kilosun seni pek taşır mı bilemem.

Ofis Mobilyaları - Akbüro Modern ve Konforlu Ofis Mobilyası fiyatı aşırı uygun ve kaliteliye benziyor bir bakın bence.

Son düzenleme:
Maalesef veremem sosyal medya hesaplarımı ulu orta yerde paylaşmayı sevmiyorum.

Abim 102 kilo onu oturttum bana mısın demedi açıkçası. Demir sandalyeden buna geçtim ve beton hissi vermedi bana gayet rahat.

Havalandırmak için kalkıp dolaşıyorum tabii ama dur şuram ağırdı demedim.

Sırtım ve belim ağrıyor benim her daim en azından koltuğa geçtiğimde az da olsa bir rahatlama yaşadım.

Dinlenmek istediğim yatırıyorum koltuğu dayıyorum kafamı 5 10 dakika sessizliğe boğulduktan sonra devam ediyorum.

Bazen küçük bir gıcırtı sesi geliyor ancak öyle öldürecek cinsten değil çok hafif bir gıcırtı. O da yaslandığımda değil de koltuğun üzerinde kuyruğuna yakalamaya çalışan köpek gibi kendi etrafımda döndüğümde oluyor. Klasik tok sesli plastik gıcırtısı.
Tamamdır eyvallah dost :)
BÜROCCİ ALETTA METAL AYAKLI ÇALIŞMA KOLTUĞU 2102G0541 FİYATI - Vivense böyle bir şey buldum ama 98 kilosun seni pek taşır mı bilemem.

Ofis Mobilyaları - Akbüro Modern ve Konforlu Ofis Mobilyası fiyatı aşırı uygun ve kaliteliye benziyor bir bakın bence.
Eyvallah dost adamlara mesaj attım iade falan olur mu diye bakalım ne diyecekler

Geri
Yukarı