Kullanmadığım YouTube hesabına videolar yüklenmiş

Daha fazla  
Eski bir YouTube hesabım var, 1 yıldır neredeyse video yüklemedim. Ayrıca kanala giriş bile yapmadım. Yıllar sonra kanal ne halde diye baktım bir de ne göreyim, 11 adet video yüklenmiş kanalıma ve kanalın yüklendiği videolar İngilizce oyun tanıtımları vs ben de hesabıma bir şey olmasın diye o yüklenen videoları sildim. Sizce doğru yapmış mıyım? Başka ne yapabilir? Hack olayı olabiliri mi? Ama 200 abone falan var kanalda hiçbir işelrine yaramaz bunu anlan yazabilir mi rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisi hesabınızı çalmış. Direkt şifrenizi değiştirin ve 2ad açın yoksa tekrardan çalarlar ve yükleme yapmaya devam ederler.

YouTube hesabına girebiliyorlarsa direkt Google hesabın elindedir onların. Geç olmadan şifreni değiştirip 2 Adımlı Doğrulama aç ve giriş yapılmış yerleri kontrol et, tanımadığın cihazlardan çıkış yap.

Kanallar marka hesaplarıdır. bu hesaplara yönetici atanabilir. senin youtube kanalına kendilerini yönetici olarak atamış olabilirler. Bunu yine senin pc ye indirdiğin zararlı bir yazılım yoluyla yapmışlardır. Yapman gereken pc yi temiz formatlamak ardından yöneticileri kontrol edip kaldırmaktır.

Kanallar marka hesaplarıdır. bu hesaplara yönetici atanabilir. senin youtube kanalına kendilerini yönetici olarak atamış olabilirler. Bunu yine senin pc ye indirdiğin zararlı bir yazılım yoluyla yapmışlardır. Yapman gereken pc yi temiz formatlamak ardından yöneticileri kontrol edip kaldırmaktır.
knk boşver artık benim kanalı kapatmışlar sonradan ve üzüldüğüm taraf şu rahmetli dayımla videolarım vardı onları bile yedekleyemeden silindiya ona üzülüyorum neyse daha fazla yazmıyacam kötü oldum :( çok sağol burada geri dönüşün için

Yeni konular

Geri
Yukarı