Kumarda kaybettiğiniz en büyük para

Bu sayılırı mı bilmem ama, Minecraft'ta 500 kişilik bir sunucuda baş rehber olduğum zamanlar admin :( (Altımdaki rehberdi torpille admin oldu) biraz dalga geçiyordum adminliğiyle ama bir şey olmadı.
Not: Para kaybetmedim + rehberlik maaşı.

2.000 Dolar. CSGO Sitelerinde.

Burası sohbet formudur, isteyen istediği konuyu açabilir. Eğer moderatörler konuyu açmışlar ise ortada bir sorun yoktur.

CS:GO'dan 70 liralık bir eşya çıkmıştı, onla 5-6 Key alıp batırmıştım :D.

Csye kasa açmak için 300-400 yatırdım da kaybettim yine iyi yırtmışsın sen de :D.

2.000 dolar. CS:GO sitelerinde.

Burası sohbet for mudur, isteyen istediği konuyu açabilir. Eğer moderatörler konuyu açmışlar ise ortada bir sorun yoktur.

Ne oldu? Birisi bir şey yazıp sildi mi? :D.

3600 TL kaybettim. Arkadaşlar kumardan köşeyi dönemezsiniz bunu unutun. 1 verirsiniz 2 alırsınız diğer gün 10 kaybedersiniz bu garanti. Oynamayın oynuyorsanız yol yakın iken bırakın. Ben sistem toplayacağım paranın bir kısmını kumara verdim ve insanın kumarda kaybettiği para kadar hiçbirşey zoruna gitmez.

3600 TL kaybettim. Arkadaşlar kumardan köşeyi dönemezsiniz bunu unutun. 1 verirsiniz 2 alırsınız diğer gün 10 kaybedersiniz bu garanti. Oynamayın oynuyorsanız yol yakın iken bırakın. Ben sistem toplayacağım paranın bir kısmını kumara verdim ve insanın kumarda kaybettiği para kadar hiçbirşey zoruna gitmez.
Çok doğru ya. Keşke 110 iken bir şeyler çekseydim diyorum envantere. Hani yedek olsun diye. Tek pişmanlığım o aslında. Geçmiş olsun...

Geri
Yukarı