Kumaş oyuncu koltuğu tavsiyesi

Selam, deri oyuncu koltuğum var ve sıcaklarda bunalttığı için kaliteli kumaş oyuncu koltuğu satın almak istiyorum. Aradığım en önemli özelliklerden ikisi konfor ve satış sonrası hizmet.

Bu koltuğun Pro modelini almanı öneririm kumaş olarak genelde bunu öneriyorlar.

Pro modelini satın almak bana mantıklı gelmedi. Koltuğun 180 derece geriye uzanabilmesi gereksiz bence. Keza yine aynı şekilde kolçak kısmının 4D olması da tercihim olmazdı. Ayak kısmının şeritli olması detayından bahsetmek bile istemiyorum, daha berbat görünüyor.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Standart modelini satın alabilirim.
Zio güzeldir ama bu da alternatifi olabilir:
Hawk fab V3 kullanıyorum öneririm.
Hawk markasını ilk kez duyuyorum ürünlere biraz göz attım ancak kumaş renklerini beğenemedim. Zio koltuklardaki renk seçenekleri özellikle taş rengi hoşuma gitti.

Ben de deri koltuğu bilerek tercih etmedim terletme sorunundan dolayı. Xprime Titan modelini kullanıyorum ve gayet memnunum.
XPrime Titan Kumaş Oyuncu Koltuğu Gri 5400-GT
Ayrıca Cool modeli indirime girmiş o modele de bakabilirsiniz. Aralarında ki fark kumaş türü sadece.
Merak ettiğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.

Ben de deri koltuğu bilerek tercih etmedim terletme sorunundan dolayı. Xprime Titan modelini kullanıyorum ve gayet memnunum.
XPrime Titan Kumaş Oyuncu Koltuğu Gri 5400-GT
Ayrıca Cool modeli indirime girmiş o modele de bakabilirsiniz. Aralarında ki fark kumaş türü sadece.
Merak ettiğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.
Cool modeli ile Titan modeli arasındaki farkı biliyor musunuz? Birde satış sonrası hizmetleri hakkında fikriniz var mı?

Cool modeli ile Titan modeli arasındaki farkı biliyor musunuz? Birde satış sonrası hizmetleri hakkında fikriniz var mı?
Dediğim gibi aralarındaki tek fark kumaş çeşididir. Cool modelinde tay tüyü kumaş, Titan modelinde Kaşe kumaş var. İkisinide denedim ve Titan modelini beğenip aldım. Donanımhaber de soru cevaplıyorlar ve oradan satış sonrası ne kadar ilgili olduklarını görebilirsiniz.

Geri
Yukarı