Kunduz video izleyerek soru hakkı kazanma süreli mi?

Landeon

Hectopat
Daha fazla  
Kunduzdan her gün video izleyerek soru hakkı alıyordum projem için çok işe yarıyordu fakat bugün video izle bölümü çıkmadı bittimi acaba çok işime yarıyordu kötü oldu :( (Herhangi bir paket satın almadım.)

Kunduzdan her gün video izleyerek soru hakkı alıyordum projem için çok işe yarıyordu fakat bugün video izle bölümü çıkmadı bittimi acaba çok işime yarıyordu kötü oldu :( (Herhangi bir paket satın almadım.)
Hangi ders için yardım lazım, kaçıncı sınıfsın? Bir süre sonra tekrar gelir diye tahmin ediyorum.

10. Sınıfım Matematik Projem ÖSYM ağırlıklı o yüzden Kunduzdan yardım alıyordum fakat oda gitti.
Eğer istersen sorularına yardım etmeye çalışırım, bir süre sonra tekrar gelecektir diye tahmin ediyorum, belki başka reklam kalmamıştır.

Hocam video izleyerek soru kazanma hakkı geri geldi mi sizde. Benim de çok işime yarıyordu bugün gitti:(

Yeni konular

Geri
Yukarı